11 stycznia 2016 Redakcja Bieganie.pl Lifestyle

Bony na zakupy w SklepBiegacza.pl nagrodami w Kalendarzu Biegowym


Od nowego roku aktywni użytkownicy serwisu KalendarzBiegowy.pl będą mogli otrzymać nagrody w postaci bonów na zakupy w SklepBiegacza.pl. Do wyboru, podobnie jak w ubiegłym sezonie, będą cztery bony o wartości 100, 200, 300 i 400 zł – teraz dostępne jednak za mniejszą liczbę punktów.

Kiedy uruchamialiśmy KalendarzBiegowy.pl wyszliśmy z założenia, że treści do serwisu dostarczać będą jego użytkownicy. Pomysł się sprawdził i wielu użytkowników faktycznie decyduje się na dodawanie lub edycję istniejących materiałów. Za niemal każdą aktywność użytkownicy ci otrzymują punkty, które potem mogą wymienić na nagrody.

Z naszego programu lojalnościowego skorzystało już kilkadziesiąt osób. Mamy nadzieję, że w nowym roku dołączą do nich kolejni użytkownicy. Aby zachęcić was do tego przygotowaliśmy nowy zestaw nagród. 

Bony na zakupy w Sklepie Biegacza

W tej chwili, podobnie jak w ubiegłym roku, w katalogu nagród widnieją cztery pozycje. Wszystkie są bonami na zakupy w Sklepie Biegacza o różnej wartości. Nagrodą, którą można zdobyć najszybciej jest bon na 100 zł, który można wybrać już po uzbieraniu 9300 punktów. To o 700 punktów mniej niż w przypadku nagrody o identycznej wartości przyznawanej do niedawna.

Uzbieranie 9300 punktów nie musi jednak oznaczać, że od razu musimy zdecydować się na wymienienie ich na nagrodę. Bardziej opłacać się będzie uzbieranie kolejnych punktów i wymienienie ich na bony o większej wartości. Dla przykładu, aby wybrać nagrodę w postaci bonu o wartości 200 zł należy uzbierać i wymienić 18400 punktów, co w przeliczeniu liczby punktów na 100 zł daje nam 9200 punktów.

bony sb

Oczywiście najatrakcyjniejszą nagrodą w stosunku liczby punktów w przeliczeniu na 100 zł jest nagroda ostatnia, czyli bon o wartości 400 zł, w którym każde 100 zł "kosztować" nas będzie jedynie 9 tysięcy punktów.

SklepBiegacza.pl

Wszystkie aktualnie widoczne w serwisie KalendarzBiegowy.pl nagrody to bony na zakupy w SklepBiegacza.pl. Sklep Biegacza to ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów dla biegaczy oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają biegać. W ofercie sklepu znajdziemy niezbędny sprzęt dla biegaczy na czele z butami i odzieżą, poprzez zegarki, pulsometry, na odżywkach kończąc. 

Sklep Biegacza swoje produkty oferuje w 13 sklepach zlokalizowanych na terenie całego kraju (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa i Wrocław) oraz oczywiście przez Internet. 

sklep biegacza

Osoby, które zdecydują się na wymianę punktów na nagrody w postaci bonów na zakupy w Sklepie Biegacza będą mogli je zrealizować zarówno w sklepie stacjonarnym, jak również przez Internet. Dodajmy jednak, że użytkownicy będą mogli wybrać wyłącznie produkty nieprzecenione oraz nie będące elektroniką.

Regulamin przyznawania nagród znajdziecie tutaj: kalendarzbiegowy.pl/regulamin_nagrody.html

Za co otrzymujemy punkty?

Pisząc o punktach warto przypomnieć za co je w ogóle można otrzymać. Zacznijmy od tego, że sama rejestracja i uzupełnienie podstawowych danych w swoim profilu to już ponad 100 punktów na start. Warto jednak pójść dalej i zacząć zbierać większą liczbę punktów. Najwyżej punktowane są oczywiście aktywności związane z dodaniem imprezy, choć sporo punktów można otrzymać także edytując wcześniej dodane zawody (nawet przez inną osobę).

Liczba punktów przyznawanych za poszczególne aktywności uzależniona jest od dwóch elementów. Po pierwsze na ich wysokość ma wpływ istotność informacji (np. wyżej punktowane jest przyznanie głównej nazwy imprezy – 20 punktów, niż nadanie imprezie nazwy alternatywnej – 5 punktów). Po drugie liczy się to, gdzie ta impreza jest organizowana. Jeżeli jest to impreza rozgrywana poza granicami Polski użytkownik za każdą aktywność otrzyma 30% punktów, natomiast w przypadku imprez organizowanych poza Europą 10%.

Co ważne punkty otrzymuje się bez względu na to czy dodaje się imprezę po raz pierwszy, czy się ją edytuję. Ponadto punkty otrzymuje każdy dodający – bez względu czy jest to administrator imprezy (użytkownik, który dodał imprezę do kalendarza), czy redaktor, który dołączył do redakcji w późniejszym terminie.

Dla zainteresowanych podajmy kilka najważniejszych stawek:

 • Dodanie nazwy imprezy – 20 punktów,
 • Dodanie nazwy alternatywnej – 5 punktów,
 • Dodanie informacji o dacie – 10 punktów,
 • Dodanie informacji o miejscu – 10 lub 5 punktów,
 • Dodanie informacji o organizatorze – 5 punktów za każdy element,
 • Dodanie regulaminu, linku, informacji o poprzedniej edycji – po 5 punktów,
 • Dodanie dystansu – 20 punktów (każdy kolejny dystans to 5 punktów),
 • Dodanie formy zapisów – 10 punktów,
 • Dodanie transmisji – 10 punktów,
 • Dodanie nagród – 5 (główne), 3 (inne), 1 (kategorie),
 • Wyrysowanie trasy – 10 punktów,
 • Dodanie aktualności – 3 punkty.

Zachęcamy was do odwiedzania serwisu KalendarzBiegowy.pl i uzupełniania informacji o biegach, które organizujecie, które dobrze znacie lub po prostu o których macie kilka nowych informacji. Nagrody czekają.