Bieganie wirtualne

agawa1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć! Chciałam podzielić się z Wami biegiem wirtualnym, który znalazłam dziś w sieci!
New Balance but biegowy
uriasz
Wyga
Wyga
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2015, 21:27
Życiówka na 10k: 45:59
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

I co to za bieg?
5 km/21:56 (2020) nieof.
10 km/45:59(2022)
21 km/1:49:51 (2023 nieof.)

blog viewtopic.php?t=46430
komenty viewtopic.php?f=28&t=46429
http://run-log.com/site_media/media/footer/uriasz.png
Jan123

Nieprzeczytany post

uriasz pisze:I co to za bieg?
parkrun?
business run?
bieg dirmowy?
runisfun
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 07:47
Życiówka na 10k: 01:00:00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Nieprzeczytany post

dzień dobry,

Jestem tu nowy więc mam nadzieję, że nic nie zrobię źle ... :)

W temacie biegów wirtualnych, często w takich biegach bierzecie udział? Jakie polecacie, co według Was ma w takich imprezach sens (lub go nie ma).

Ja w tym roku wziąłem udział w biegu WOŚP oraz w biegu Bałwana i teraz się ze mnie śmieją, ze dumnie mogę chodzić z medalem bo do mnie pasuje :) (i nie chodzi o bieg WOŚP).
-----
Pozdrawiam
Maciej W
https://www.runisfun.eu/
kojot19922
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 382
Rejestracja: 03 maja 2014, 17:57
Życiówka na 10k: 42:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja z reguly omijam takie imprezy bo dla mnie to zwykle wyciaganie kasy przez organizatora, ale zrobie jeden wyjatek i pobiegne w tym roku Wings for live, ale to bardziej z ciekawosci zawsze to cos nowego taka formula biegu.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na początku wydawało się, że to fajna alternatywa, ale po kilku biegach miałam dość, nie o to mi chodziło, pieniądze można lepiej zainwestować.
Ostatnio mimo wszystko przebiegłam dwa wirtualne, jeden to Poznański Bieg Niepodległości...byłam zapisana na bieg stacjonarny, ale w ostatniej chwili nie pozwolono na niego. Mieli fajną koszulę i medal do mojej kolekcji, więc co mi tam. Dwa lata z rzędu biegłam ten bieg w Poznaniu, teraz się nie dało.

Kolejny to Smerfna Piątka na którą zapisałam się ponad 1,5 roku temu. W zeszłym roku odwołano a wpłaty (chętnym) przeniesiono na ten rok. Niestety, znów biegu nie puścili, choć niemalże do końca mieliśmy nadzieję. Pakiety od roku czekały, więc zorganizowano edycję wirtualną. Pobiegłam z koleżanką.

Teraz czekam na Wings for Life. Inicjatywa zacna, warta wsparcia. Też dawali nadzieję, że będzie można przepisać się na normalny bieg, jeśli obostrzenia zniosą - tych nie znieśli.

Zapisałam się jeszcze na Bieg Tropem Wilczym, na ten moment przeniesiono go z maja na sierpień, ma być bieg normalny, ale kto to wie jak i co będzie do tego czasu ?!? Mam dziwne przeczucie, że ten też poleci wirtualnie.

Nie zapisuję się na biegi typu "wirtualny bieg pączka", czy " wirtualny bieg flagi", żeby komuś kieszeń nabijać. Namnożyło się tych pseudobiegów jak mrówków....
Jednak jeśli któryś bieg stacjonarny zostaje przekształcony na wirtualny z powodu "pandemii", to nie rezygnuję z niego, choćby dlatego, że mimo wszystko jest to dla mnie jakaś mobilizacja do tego, żeby się systematycznie ruszać.
ODPOWIEDZ