Coros Vertix.

Awatar użytkownika
LoveBeer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 954
Rejestracja: 03 gru 2012, 19:45
Życiówka na 10k: 34.00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

nie chcialem tego pisac, ale tez w zyciu nie mialem nic w zadnym ze swoich zegarkach zaprogramowanego - w sensie treningi jakies etc. jak wiem co mam robic, to to robie. zegarek mi to mierzy, a nie instruuje mnie.
swoja droga - tak mi sie wydaje, ze nawet tutaj widac rozbieznosci miedzy powedzmy tak luzniej - ludzmi gor, a ludzmi ulicy. ja baaaaardzo rzadko robie tempowki, ale jak robie to raczej fartleki a nie jakies poodmierzane i poodliczane odcinki. te bym robil, gdybym byl zawodowcem ;)

to tak OT, bez nawiazania do jakis zegarkow etc :)
New Balance but biegowy
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1308
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mnie oduczyło programowanie treningów w zegarku, jak zacząłem używać Suunto, a raczej zobaczyłem, że jest to zbędne.

A odmierzone odcinki 100 metrowe na chodniku to sobie sam zrobiłem. Znacznik geodezyjny około roku wytrzymuje, zanim zniknie.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

LoveBeer pisze: swoja droga - tak mi sie wydaje, ze nawet tutaj widac rozbieznosci miedzy powedzmy tak luzniej - ludzmi gor, a ludzmi ulicy. ja baaaaardzo rzadko robie tempowki, ale jak robie to raczej fartleki a nie jakies poodmierzane i poodliczane odcinki. te bym robil, gdybym byl zawodowcem ;)

to tak OT, bez nawiazania do jakis zegarkow etc :)
Mimo, ze jestem asfaltowy chłopak robię dokładnie tak samo, te krótkie tempówki robię jako fartlek bez dokładnego ich mierzenia, systematyzowania, planowania czy dedykowania im specjalnych przerw czy temp. Do drzewka, do znaczka albo na czas zmawiania zdrowaśki czy zwrotki hymnu z refrenem albo do już bo starczy. Zależy gdzie, kiedy i jaka pogoda.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8776
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Ja tylko zadaję pytania czy dany sprzęt posiada określone funkcje, bez wnikania czy ktoś z tego korzysta czy nie :oczko:
Każdy z nas ma swoje metody, czasami się one nam pokrywają a czasami nie.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
LoveBeer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 954
Rejestracja: 03 gru 2012, 19:45
Życiówka na 10k: 34.00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ja z kolei, nie potrafie odpowiadac na takie pytania, gdyz nie znam na nie odpowiedzi ;) w zyciu tego nie robilem, i jak zapytasz czy da sie w garminie, suunto czy corosie zrobic jakies treningi to odpowiedz bedzie dokladnie taka sama - nie mam pojecia :D i wcale mnie nie korci sprawdzac, bo po co? :D
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4667
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

znalezłem porównanie Vertixa, Sunto9 baro i F6

http://poradnikbiegacza.pl/2019/12/suun ... najlepszy/
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Tomek, przecież to porównanie z ulotek reklamowych.
ściek.
Btw, wypróbowałem tempo chwilowe i tak:
pokazuje z dokładnośćią do sekundy, nie ma jakiś dziwnych skoków typu 5;50 -4:40
rozrzut jaki zanotowałem przy spokojnym biegu około 5;20 km to kilkanaście sekund podczas okrążenie czyli skok z 5;11 np na 5;18 ale tez i wieje, więc nie wiem czego tu sie spodziewać.
nie wiem też, czy nie jest to wspomagane czujnikiem mocy corosa, bo bardzo ładnie potarfi dłuższy czas trzymać te same tempo co do sekndy, np z 10 sekund pokazywał 5:17 przy wydaje mi się tym samym jednostajnm biegu.
jestem zaskoczony mocno in plus.
wwlodar
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 14 gru 2019, 21:48
Życiówka na 10k: 44:33
Życiówka w maratonie: 3:43:28
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

LoveBeer pisze:(…) a wracajac do vertixa. mam go juz 4 miesiąc. ladowalem go do tej pory przy codziennych treningach 3 albo 4 razy. przez ten czas nie zrobil ANI jednego fiflaka! jesli chodzi o niezawodnosc pod tym kątem to tylko suunto z ambit peakiem3 mialo takie "statsy" do tej pory.
Rok temu szukałem solidnego, bezproblemowego zegarka sportowego. W jednym z wątków polecałeś właśnie Ambita3 Peak. Kupiłem go i nie żałuję, zegarek w 100% spełnia moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za tamtą rekomendację.
Za kilka lat, kiedy będę musiał znaleźć następcę Ambita, to myślę, że Vertix będzie mocnym kandydatem (o ile będzie jeszcze dostępny).
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Coros po 2 tygodniach użytkowania naladowany na full, zrobił 155km GPS+Glonass z czujnikiem mocy Corosowym, gdzie dodatkowo chyba 30% energii bierze tenże, plus całodobowe tętno, powiadomienia, sen itd.
bateria wczoraj była 23%.
nie mam najmniejszych zastrzeżeń póki co.
wrażenie i uwagi z użytkowanie szerzej, niebawem.
Jan123

Nieprzeczytany post

Może garmin ich wykupi jak zdobędą dużo klientów nowymi zegarkami

https://www.dcrainmaker.com/2020/08/cor ... power.html
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8776
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Nowy Coros Pace 2 w przedsprzedaży, świetna cena:
https://www.aktywnynadgarstek.pl/catalo ... ros+Pace+2

Przy pełnej, natywnej współpracy ze Stryd, to na tą chwilę, w tej cenie, najlepszy sprzęt - moim zdaniem.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
ODPOWIEDZ