Komentarz do artykułu Czapiego alfabet mistrzostw

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Czapiego alfabet mistrzostw
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
faraon828
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 389
Rejestracja: 29 sty 2016, 08:39
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:48,30
Lokalizacja: Olsztyn/Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja też nie przepadam za określeniem "Aniołki Matusińskiego" ale w przeciwieństwie do autora wiem dlaczego. Bo poza Justyną Święty dziewczyny nie są zawodniczkami trenera Matusińskiego, ale mają swoich trenerów klubowych, którzy odpowiadają za ich wybitną formę. Natomiast co mistrzostwa słyszę od dziennikarzy, że trener Matusiński rewelacyjnie przygotował nasze sprinterki.

Nie biegałem jak Czapi, ale widzę, że jedną rzecz mamy wspólną. Ja też stosunek do poprawnej składni mam swobodny i czasownik na koniec zdania lubię sobie przestawić. ;-)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Czapi, świetny tekst. :) Nie wiedziałem, że tak fajnie piszesz. Żałuję, że nie wykorzystałem Twojego potencjału jak jeszcze kierowałem bieganie.pl.
filmix
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 13 paź 2015, 10:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dekoracje w korytarzu to jedno, ale komputerowe flagi to dopiero pomysł zaawansowany... Cóż rzec, takie e-czasy nastały :oczko:
Run for Fun

komentarze
blog

"Było dla mnie oczywiste, że jak chcę biegać to biegam...Skoro nie zabiło mnie dwadzieścia centymetrów heroiny dziennie, to dam radę ponad trzem tysiącom kilometrów na rowerze."
- Jerzy Górski
L19:57
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 186
Rejestracja: 22 kwie 2013, 06:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:49:48

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Czapi, świetny tekst. :) Nie wiedziałem, że tak fajnie piszesz. Żałuję, że nie wykorzystałem Twojego potencjału jak jeszcze kierowałem bieganie.pl.
+1 :taktak:
Może warto by przenieść ten komentarz do działu Imprezy Wyczynowe.
Czekam na kolejne. Ale już "tam" :spoczko:
Im krócej biegniesz, tym mniejszy dystans jesteś w stanie pokonać :-).
ODPOWIEDZ