Co nas w bieganiu interesuje

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

a czy możesz wprost odpowiedzieć na moje pytania?

moim zdaniem bycie autsajderem niesie jeszcze jedno zagrożenie - zamknięcie się w wąskim gronie wzajemnych adoratorów, gdzie trudno o krytykę i weryfikowanie swoich przekonań oraz poglądów.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Skoor, wczoraj właśnie rozmawiałem o tym ałtsajderstwie z Kamykiem w aspekcie maszyny do biegania.To jego słowa: "Outsajder też musi być wyselekcjonowany. Bo są tacy którzy są, bo mają ze sobą problemy, są tacy którzy są, bo się tym podbudowują, że są... i są w końcu tacy, którzy są, bo są tacy naprawdę."

edit:
Qba, Kahneman bada ludzki komputer od dekad i wartością w jego przemyśleniach są podkreślane przez niego samego zmiany poglądów. Wartością, a nie wadą. To w szczególności dla mnie ma znaczenie. Czyli idąc w ślad za moim nowym autorytetem - bez obaw i nie otwierając nawet oka, czy strony w książce, będę zmieniał poglądy. Żyjemy w czasach niewiedzy i tak postrzegana jest dziś nauka. Podważane i brane w wątpliwość jest wszystko. Stanowi to skrajnie różne podejście do poznania niż w takim średniowieczu, czy wcześniej, gdzie odpowiedzi na pytania można było znaleźć w biblii. A jak ich nie było, to znaczyło że pytania są nieistotne.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2018, 13:47 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jedyni prawdziwi to tacy którzy są bo są. :taktak:
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

blas pisze:Widać, że sam sobie nie ufasz, bo z jednej strony piszesz, że boisz się wiadomości od banku, bo jeszcze kupisz coś czego nie potrzebujesz.
Nie piszę, że boję się wiadomości, lecz że nie pozwalam się tresować.
blas pisze:Z drugiej strony piszesz, że wolisz sam decydować. Jak ktoś sam decyduje i sam sprawdza co jest na rynku zanim zagłosuje pieniędzmi, to nie boi się reklam.
Nigdzie nie napisałem, że boję się reklam.
Sprawdzam co jest na rynku i wybieram oferty firm, które przygotowały najkorzystniejszą ofertę dla mnie a nie tych, które opłacają się mojemu bankowi za dostęp do jego platformy promocyjnej. Ale to chyba musiałbyś trochę wiedzieć o mechanizmach, które dopiero zaczynają być implementowane, żebyś załapał o czym piszę.
blas pisze:A o Romanie dowiedziałeś się z forum bieganie, bo to info zostało najpierw znalezione na FB, podziękuj FB i autorowi wątku.
Oczywiście że bez FB niczego bym nie wiedział (chyba że sprawdziłbym na Portalu Górskim ;-) )
blas pisze:A najlepiej odczytaj(tzn odzobacz), bo info pochodzi z FB ;P
O NIE! Tylko nie to! To by przecież mój świat legł w gruzach. Było by jak przed rokiem 2004, w którym stopniowo, dzięki organicznej pracy FB najpierw z chaosu wyłoniło się światło, następnie powstało sklepienie niebieskie, a potem lądy i roślinność ...
blas pisze:Za parę lat będzie ranking top10 najbardziej zatwardziałych hejterów fb bez konta.
Zupełnie błednie zakładasz, że jeśli ktoś nie podziela twojego uczucia do jakiegoś koncernu lub technologii, to darzy je uczuciem przeciwnym.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2018, 15:48 przez Kangoor5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to może teraz na temat.
W bieganiu najbardziej interesuje mnie bieganie. Bardzo rzadkie i ciekawe zjawisko. Trudno je zaobserwować, jeszcze trudniej opisać. Najczęściej, nieświadomie, bo jakżeby inaczej, mylone z powszechnie rozumianym bieganiem...
Ostatni
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 12 wrz 2015, 15:40
Życiówka na 10k: ~~1:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszelkie artykuły o ciuchach

Artykuły o treningu biegowym
Artykuły o treningu siłowym
Artykuły o treningu uzupełniającym
ODPOWIEDZ