strzalkowy raczej

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
rafalzie
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:14
Życiówka na 10k: 44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

czesc.
podpowiedzcie prosze. rozbolal mnie ostatnii strzalkowy przedni, przyczep, przy samym kolanie. przez pierwsze dwa dni prawie nie moglem chodzic ale potem ustapilo calkowicie. probowalem truchtac ale po 2km bol powrocil. na ten noment bieganie odpada a zaraz mam zawodny jedne za drugimi. jak z tym problemem sobie poradzic??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
mpruchni
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 526
Rejestracja: 13 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Min. tydzień przerwy (a licz się z dwoma - upewnij się, że na pewno już jest absolutnie ok i nic nie pobolewa), bo jak z zaleczonym, a nie zdrowym, pójdziesz biegać, to będziesz natychmiast miał to samo, co przedtem. I żadnych "spokojnych truchtów", po prostu nie biegaj. Z farmaceutyków aptecznych polecam okłady z żywokostu (tańszy, może i troszkę skuteczniejszy - nie wiem - ale kłopotliwy w stosowaniu), albo maść żywokostową (droższą, ale wygodniejszą).
Zawodami się tak nie przejmuj, wbrew pozorom start wprost z dwutygodniowego niebiegania nie musi być totalnym failem.
rafalzie
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2017, 21:14
Życiówka na 10k: 44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dzieki. narazie smaruje ketonalem i masuje lodem. ciut lepiej. zywokost tez posiadam i bede smarowal jak przestanie bolec.
ODPOWIEDZ