Komentarz do artykułu KalendarzBiegowy.pl podsumowuje

Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Czemu nie ma w kalendarzu maratonu w Los Angeles ;) ? Żarcik, ale z Polski będzie nas kilka osób - zwykle 4,5 osób. Przy okazji - prognozy mówią o 30-33 stopniach na niedzielę w LA :ojoj:
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

LDeska pisze:Czemu nie ma w kalendarzu maratonu w Los Angeles ;) ? Żarcik, ale z Polski będzie nas kilka osób - zwykle 4,5 osób. Przy okazji - prognozy mówią o 30-33 stopniach na niedzielę w LA :ojoj:
Nie ma, bo nikt go nie dodał. Znasz kmoże kogoś zainteresowanego tym biegiem, kto mógłby to zrobić? :P
Krzysiek
Awatar użytkownika
jakub738
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1372
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kedzierzyn-kozle

Nieprzeczytany post

Buniek pisze:
KeNeTs0n pisze:Do czego to doszło, że za bieganie trzeba płacić :echech: Swojego czasu sam dałem się w to wkręcić, gdyż mam kilka startów na koncie. Po prostu przestała mi się podobać ta cała machina do zarabiania pieniędzy, bieganie jest wolnością a nie wyścigiem szczurów. Ludzie nie dajcie się zwariować, biegajcie dla przyjemności i zdrowia. Pozdrawiam kumatych.
Tobie przestało się podobac startowanie w zawodach, więc każdy kto staruje "dał się zwariować"? Bieganie jest bezpłatne, opłaty są za udział w zawodach, które ktoś musi zorganizować i co sporo kosztuje. Nie chcesz, nie startujesz nie ma problemu. Kto inny chce i już wtedy jest problem, bo przez to ktoś inny dostanie pieniądze za wykonaną pracę?
Z czasem dochodzi sie do takiego mementu w ktorym jezdzenie po imprezach przestaje juz cieszyc,wiesz co bedzie,wiesz jaki czas osiagniesz,nie ma juz "magii",tremy przed zawodami.
Obrazek
Awatar użytkownika
krzysztof jot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 350
Rejestracja: 09 lut 2014, 20:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zdecydowanie trudniejsze w kwestii logistyczno - organizacyjnej imprezy w tym maratony rowerowe nigdy nie wymagały aż tak wysokich opłat - biegacze trochę sami sobie winni, dali ponieść sie modzie i snobizmowi na bieganie i teraz płaca jak idioci, jeszcze dyskutując nad kwestią "kosztów organizatora" w imprezach tak otagowanych logotypami, że trudno o kawałek wolnej powierzchni na banerze.
Oczywiście , że to biznes, to doskonały biznes i nie ma powodu do szukania innego wytłumaczenia. Każdy może spróbować zarobić, i każdy też może sobie swobodnie pobiegać za free. To się nazywa wolny rynek. Ale wtłaczanie do głowy tłumowi tych głupot, ze organizator biedny i robi coś dla ludu, a nie dla kasy - to jest po prostu żenujące.
Pozdrawiam
Krzysztof
-
www: http://www.biegamwmiescie.pl/
facebook: https://goo.gl/OEr4q4
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przepraszam, czy tylko ja nie mogę teraz skorzystać z kalendarzabiegowego??? Po prostu nic nie mogę wybrać, kliknąć itp. Zwykle wszystko działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tak, przepraszam wszhstkich. Niestety przed Świętami poprosiłem informatyków o dodanie tych gwiazdek świątecznych no i to spowodowało że teraz nic nie można zrobić bo zanim sprawdziłem to oni poszli już na weekend.
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ale klops!
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Chyba działa już dobrze.
ODPOWIEDZ