Teraz jest N, 9 grudnia 2018, 21:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kraków - Kliny, Borek Fałęcki
Nowy postNapisane: Pt, 15 maja 2015, 18:28 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Szanowni Biegacze i Biegaczki !

Z roku na rok obserwujemy jak coraz więcej osób zaczyna interesować się zdrowym stylem życia. Każdy ma na to swój własny sposób i plan – ale każdy ma w tym jeden cel – CHCE REGULRANIE BIEGAĆ! A przecież w grupie zawsze weselej. :taktak:

Dlatego zapraszamy wszystkich ludzi z pasją biegania związanych z NAUKĄ do grupy biegaczy „NAUKA BIEGA”.
Zapraszamy biegających naukowców, doktorantów, studentów, lekarzy, ludzi pracujących w branży R&D, pracujących w laboratoriach, dietetyków, studentów Wszelkich uczelni, trenerów i inne osoby powiązane z szerok rozumiana nauką.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom tą formą rekreacji chcemy skupić amatorów biegania w amatorskim klubie NAUKA BIEGA. Sekcja ta nie posiada trenera ( narazie ) - zrzesza pasjonatów w różnym wieku, którzy w sposób regularny samodzielnie trenują biegi długodystansowe i startują lub maja w planie start w biegach masowych.

NAUKA BIEGA to Klub zrzeszający wszystkich pasjonatów "królowej sportu" bez względu na wiek, płeć czy też reprezentowany poziom sportowy.

Zapraszam do zapisania się do naszego klubu. W planie mamy organizacje cotygodniowych spotkań biegowych w grupie w różnych miastach. Zaczynamy od Krakowa! Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chętnie podziela się swoim zaangażowaniem, zapałem, wiedzą i umiejętnościami z innymi uczestnikami Klubu.

Terminy i miejsce spotkań podamy wkrótce !!! Na początek prawdopodobnie Gronostajowa obok UJ lub Zakrzówek.

Zapraszamy do nas !!!!

Kontakt do zapisów: http://goo.gl/forms/LiOcS4RTql

Wśród pierwszych 100 zapisanych osób rozlosujemy nagrody niespodzianki !!!

Zespół NAUKA BIEGA

Nowy postNapisane: Pn, 18 maja 2015, 10:09 
Wyga
Wyga

tomasir napisał(a):
ja ulic nigdy nie biegałem i nie zamierzam - wyjątkiem był tylko Business Run (mój jedyny bieg w skali roku po asfalcie :D ) - ale niestety w tym roku zarząd mojej firmy postanowił nie startować. Może za rok się uda :)

ps. Gratulacje poprawy wyników - super!

Dziekuje ;)

Szkoda, ze nie bedzie Cie na businessrunie, ja biegne, ale tym razem z innej firmy ; )

Nowy postNapisane: Śr, 2 września 2015, 14:39 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Myszy - jak biegasz po Tynieckim też widujesz często tych debili na motorach crossowych? Ostatnio co bieg to praktycznie widuje takowych i to nie tylko w dolnej części lasu - ale panoszących się niemal wszędzie. Naprawdę kiedyś do jakiegoś wypadku tak dojdzie :(

Nowy postNapisane: Śr, 2 września 2015, 21:38 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Przepraszam za mały offtop. Czy może ktoś polecić bieżnię w Krakowie z wolnym wstępem, gdzie mógłbym spokojnie pobiegać interwały? (w sensie bez tłoku, lekcji wf, itd).

Nowy postNapisane: Pt, 4 września 2015, 09:44 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

bez tłoku bywa różnie - chyba, że godziny Cię nie ograniczają. Niektórzy (jak Sosik) uderzają na stadion w Wieliczce. Myślę, że na placu na Groblach w niektórych godzinach też powinno się udać. Ewentualnie zawsze zostają niezawodne Błonia :)

Nowy postNapisane: Pn, 7 września 2015, 15:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Na Groblach można wejść o dowolnej porze dnia? Jest tam oświetlenie wieczorem? :)

Nowy postNapisane: Pn, 7 września 2015, 23:06 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

niestety nie pamiętam - po asfalcie czy na stadionie NIGDY nie trenuję o dobrych 2-3 lat. Wolę lasy, ciszę i spokój :)

Nowy postNapisane: Cz, 10 września 2015, 14:29 
Wyga
Wyga

tomasir napisał(a):
Myszy - jak biegasz po Tynieckim też widujesz często tych debili na motorach crossowych?(

Przyznaje sie bez bicia ze ostatnio nie biegalam w Lasku, bo troche inwestowalam w poprawienie szybkosci przed business runem- ale czas sie przeprosic z bieganiem po gorkach, bo zbliza sie bieg trzech kopcow ;)

Na poczatku wakacji biegalam tam o swicie, wiec jeszcze przed jakimikolwiek innymi ludkami, ale na wiosne niestety slyszalam quady nie raz...

Nowy postNapisane: Pt, 11 września 2015, 12:40 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

to koniecznie uważaj - mi się zdarzyło kończyć blisko zmroku - a tu koleś na crossie z 40 na godzinę gonił po ścieżkach :(

Nowy postNapisane: N, 13 września 2015, 13:20 
Wyga
Wyga

Byłam dziś przed południem i na szczęście kładów brak- tylko rowerzyści i sympatyczni psiarze ;)

Nowy postNapisane: Pn, 7 maja 2018, 09:37 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

no i zamkneli hałde niedaleko sanktuarium JPII, jedyne miejsce z sciezkami ziemnymi w okolicy... co teraz,jakie alternatywy?

Nowy postNapisane: N, 11 listopada 2018, 21:19 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

bugmenot napisał(a):
no i zamkneli hałde niedaleko sanktuarium JPII, jedyne miejsce z sciezkami ziemnymi w okolicy... co teraz,jakie alternatywy?

Na hałdzie idzie budowa pola golfowego :(

Możesz uderzyć do Lasku Borkowskiego (tam da sie robić pętlę ok 2 km) - niemniej uczciwie powiem, ze ostatnio rozwieszono tam tablice teren prywatny - więc ja przeniosłem sie bardziej na bieganie albo do Lasu Tynieckiego, albo okolice Górki Pychowickiej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]