Kraków - Kliny, Borek Fałęcki

25myszy
Wyga
Wyga
Posty: 110
Rejestracja: 27 wrz 2012, 21:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

tomasir pisze:ja ulic nigdy nie biegałem i nie zamierzam - wyjątkiem był tylko Business Run (mój jedyny bieg w skali roku po asfalcie :D ) - ale niestety w tym roku zarząd mojej firmy postanowił nie startować. Może za rok się uda :)

ps. Gratulacje poprawy wyników - super!

Dziekuje ;)

Szkoda, ze nie bedzie Cie na businessrunie, ja biegne, ale tym razem z innej firmy ; )
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

Myszy - jak biegasz po Tynieckim też widujesz często tych debili na motorach crossowych? Ostatnio co bieg to praktycznie widuje takowych i to nie tylko w dolnej części lasu - ale panoszących się niemal wszędzie. Naprawdę kiedyś do jakiegoś wypadku tak dojdzie :(
zgodnie z naturą!
Awatar użytkownika
rusolis
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 268
Rejestracja: 15 cze 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Przepraszam za mały offtop. Czy może ktoś polecić bieżnię w Krakowie z wolnym wstępem, gdzie mógłbym spokojnie pobiegać interwały? (w sensie bez tłoku, lekcji wf, itd).
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

bez tłoku bywa różnie - chyba, że godziny Cię nie ograniczają. Niektórzy (jak Sosik) uderzają na stadion w Wieliczce. Myślę, że na placu na Groblach w niektórych godzinach też powinno się udać. Ewentualnie zawsze zostają niezawodne Błonia :)
zgodnie z naturą!
Awatar użytkownika
rusolis
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 268
Rejestracja: 15 cze 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Na Groblach można wejść o dowolnej porze dnia? Jest tam oświetlenie wieczorem? :)
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

niestety nie pamiętam - po asfalcie czy na stadionie NIGDY nie trenuję o dobrych 2-3 lat. Wolę lasy, ciszę i spokój :)
zgodnie z naturą!
25myszy
Wyga
Wyga
Posty: 110
Rejestracja: 27 wrz 2012, 21:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

tomasir pisze:Myszy - jak biegasz po Tynieckim też widujesz często tych debili na motorach crossowych?(
Przyznaje sie bez bicia ze ostatnio nie biegalam w Lasku, bo troche inwestowalam w poprawienie szybkosci przed business runem- ale czas sie przeprosic z bieganiem po gorkach, bo zbliza sie bieg trzech kopcow ;)

Na poczatku wakacji biegalam tam o swicie, wiec jeszcze przed jakimikolwiek innymi ludkami, ale na wiosne niestety slyszalam quady nie raz...
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

to koniecznie uważaj - mi się zdarzyło kończyć blisko zmroku - a tu koleś na crossie z 40 na godzinę gonił po ścieżkach :(
zgodnie z naturą!
25myszy
Wyga
Wyga
Posty: 110
Rejestracja: 27 wrz 2012, 21:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Byłam dziś przed południem i na szczęście kładów brak- tylko rowerzyści i sympatyczni psiarze ;)
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

bugmenot pisze:no i zamkneli hałde niedaleko sanktuarium JPII, jedyne miejsce z sciezkami ziemnymi w okolicy... co teraz,jakie alternatywy?
Na hałdzie idzie budowa pola golfowego :(

Możesz uderzyć do Lasku Borkowskiego (tam da sie robić pętlę ok 2 km) - niemniej uczciwie powiem, ze ostatnio rozwieszono tam tablice teren prywatny - więc ja przeniosłem sie bardziej na bieganie albo do Lasu Tynieckiego, albo okolice Górki Pychowickiej.
zgodnie z naturą!
lukarozw
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witajcie .. szukam kogoś do wspólnego biegania , może być Borek lub Opatkowice... Interesuje mnie tak na początek maks 5km .. Jest ktoś chętny ?
ODPOWIEDZ