"Debiutanci" po debiucie

Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Witam.
Równo przed rokiem tematem Debiut na półmaratonie 4energy rozpoczęła się nasza - „Debiutantów” wspólna droga do sukcesów. Najpierw tego półmaratońskiego. Po 4,5 miesącach wspólnych rozmów, wspierania się i wzajemnego dopingowania udział w tytułowej imprezie zaowocował pełnym sukcesem każdego z nas :-). Jak wiadomo „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. W części z nas sukces w półmaratonie rozbudził apetyt na coś więcej. Jako że „coś więcej” oznacza ni mniej ni więcej „tylko” maraton dlatego powstał nowy temat Debiut w maratonie w 2009. Do „debiutanckich weteranów” z upływem czasu dołączali nowi z apetytem na ten królewski dystans. Na wiosnę było już nas dziewięciu, a na 5 dni przed najważniejszym startem większości z nas było nas dziesięcioro :-). I co? I super! Cała nasza dziesiątka została Maratończykami!

Ze sportowego punktu widzenia osiągnęliśmy nasz wspólny cel i teraz pewnie każdy pójdzie swoją (sportową) drogą. Ale pozostaje coś jeszcze. Przez te miesiące pisania i wspólnych spotkań na różnego rodzaju zawodach poznaliśmy się i chyba nie przesadzę, gdy napiszę, że również zawiązały się przyjaźnie :-). Dlatego by ułatwić nam podtrzymanie tej biegowej przyjaźni proponuję ten wątek jako nasz nową „forumoą kawiarenkę” w której można usiąść i pogadać o ty mczy owym :-). Temat debiutu maratońskiego może pozostawmy następnym :-).
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Jakub Osina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 08 maja 2008, 17:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Umarł król niech żyje król! ;-)
fanx
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 05 paź 2008, 10:42

Nieprzeczytany post

..nie spieszy sie ten,kto chce osiągnąć swój cel...
..można i powoli,byle dotrzeć do celu...
Północ melduje sie w nowym wątku....podoba mi się tytuł...
Od jutr do niedzieli robie sobie urlopik,jade do Gdyni i tam wystartuje już po raz drugi na 10km....nowa trasa podobno,trzy kółka na Bulwarze Nadmorskim....licze na wynik okolo 46min,ambitnie zwarzywszy że 26 kwietnia w Łomży ubiegałem 48....narazie tyle...pozdrawiam
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

jestem ;-) i się melduje
Szymon
Obrazek
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

To i ja melduję posłusznie udział w tej kawiarence :)
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Witam

nowy temat nowe wyzwania :-D
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
Awatar użytkownika
Grozza
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 21 lip 2008, 23:31
Życiówka na 10k: 00:44:05
Życiówka w maratonie: 03:45:45
Lokalizacja: TG

Nieprzeczytany post

Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
tee Grozza aleś ty ambitny :-) ja na 100 się nie pisze - jak narazie, aż tak długie dystanse mnie nie pociągają, sam się dziwie sobie że maratony biegam, wole jednak coś w stylu 10-21.097 km :-)
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
fanx
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 211
Rejestracja: 05 paź 2008, 10:42

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
nieeeeee tego wyzwania nie przyjmę....Grozza...chcesz mnie zabić... :hahaha:
ale bede sledził wątek.....
Awatar użytkownika
Jakub Osina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 08 maja 2008, 17:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
ja się lekko zastanawiam nad kaliską setką w przyszłym roku ale szanuję opinię Wojtka Staszewskiego, którą napisał na swoim blogu po tej imprezie, że nie poleca tak do końca, szczególnie tym co zaczynają lub są w trakcie przygody z bieganiem - że to raczej na podsumowanie dystans. Ale będę śledził i myślał ;-)
Awatar użytkownika
Bartess
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1338
Rejestracja: 08 gru 2006, 10:30
Życiówka na 10k: 999:99
Życiówka w maratonie: 999:99
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Fanx GO GO GO!!! Po tych Bulwarach. Jak na tym urlopie nie przesadzisz ze złocistym izotonikiem przed startem, to pewnie życiowkę zlapiesz :-). Tym bardziej masz już doświadczenie, bo to nie będzie 1. Twoja dyszka i już pewnie wiesz co poprawić by wyszło lepiej :-). Powodzenia.

Grozza dobrze, że w temacie nie określasz roku. Za pitnoście lot może co z tego bydzie ;-). Wlaściwszym forum jednak chyba będzie dział „Ultra + inne sporty”. Swoją drogą dobrze, że se nie wymyśliłeś np. „debiut w spartathlonie” ;-).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jakub738
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1372
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kedzierzyn-kozle

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
A już myślałem że tylko ja mam taki plan :hej: W tym roku planuję występ właśnie w Kaliskiej setce ale tylko 70 km tylko gorzej z dojazdem ale coś się wykombinuje :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

o matko chłopaki... dla mnie 42 km to było wystarczająco daleko... - na dzień dzisiejszy nie zamierzam biegać nic dłuższego... - maratony góra 2x sezon (no może 3 żeby kiedyś zrobić koronę ;-) ) ale skupię się na 1 starcie co miesiąc / dwa... na jakiś krótszy dystans - 10km, 21, .... może spróbuję nawet jakiejś 5'tki ;-)
Szymon
Obrazek
Rapacinho
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 776
Rejestracja: 20 paź 2007, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Super że jest nowy wątek, będzie gdzie pogadać :) Co do 100km to chyba cały dzień by mi to zajęło, szczególnie po niedzielnych doświadczeniach :) Na starość będzie można w czymś takim spróbować wystartować ;)

Dziś kolejne bieganko, trzecie po maratonie i już całkowicie nie czuję że parę dni temu pokonałem 42km, zresztą w sumie to jakoś specjalnie maratonu w nogach nie czułem :), ale pierwsze bieganie we wtorek było ciężkie. Dziwnie się trochę teraz biega, bo cały czas nie mam pewności co do swoich planów... Do biegu w Skawinie został tydzień, a chyba o tym czy pobiegnę czy nie będę wiedział może w przyszły czwartek-piątek... Skotniki, które są 24 maja to dla mnie odległa przyszłość i wielka zagadka, choć chyba jeśli nie pobiegnę to pojawię się tam w roli kibica :).

Cały czas czuję niedosyt jeśli chodzi o maraton... Z jednej strony do mety dotarłem i strasznie się z tego cieszę, ale z drugiej na pewno nie tak jakbym chciał... I nie chodzi tu o czas, ale o to że bardzo duży kawałek trasy po prostu przeszedłem... Kolejny maraton planowałem dopiero na wiosnę 2010, jednak Silesia trochę mnie podrażniła :) Cieszę się że maraton w Krakowie był tydzień przed Katowicami, bo gdyby był na przykład 2 tygodnie po to kto wie co mogłoby się zdarzyć... W każdym razie jeśli będę w stanie dobrze przygotować się do jesiennych startów to na 99% znajdzie się w nich także maraton, tylko że tym razem błędów sprzed prawie tygodnia już nie popełnię :)
bleez
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1398
Rejestracja: 02 paź 2007, 08:25
Życiówka na 10k: 39:38
Życiówka w maratonie: 3:25:27
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Nieprzeczytany post

Grozza pisze:Witam !

Zaraz na subforum 'Zacznij biegać!' otworzę nowy temat "Debiutanci w Ultra 100 km" ale tutaj też się będę wypowiadał :hahaha: :oczko:
Lechu nie rób sobie żartów... :hej:
ODPOWIEDZ