Komentarz do artykułu Wirtualnie i osobiście w 6. edycji Wings For Life

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
krzychooo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 22 mar 2014, 07:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trzeci raz bieglem Wingsa, wszystko fajnie itd ale czy te autobusy to naprawdę tak ciężko ogarnąć. Wraz z grupą około 30 osób stałem przy chorągiewce 36km około godziny trzęsąc się z zimna aż nadjedzie po nas autobus. Skończyłem na 35 z hakiem i pamiętam, ze na ostatnich kilku km przed 35 nie widziałem żadnego stojącego autobusu. Doszliśmy na 36ty i koczowaliśmy godzinę. Przed nami było / biegło jeszcze około 200 osób. Czy naprawdę tak ciężko przytrzymać jeden góra dwa autobusy, ktore będa jechały od końca "pod prąd" i zabierały tych co pobiegli najdalej ?
5k.....19:16- IV 2015
10k.....39:40 - IX 2018
21,1k.....1:29:31 - IX 2018
42,2k.....3:17:19 - X 2019
New Balance but biegowy
Phalandir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 683
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:33
Życiówka na 10k: 48:12
Życiówka w maratonie: 4:36

Nieprzeczytany post

krzychooo pisze:Trzeci raz bieglem Wingsa, wszystko fajnie itd ale czy te autobusy to naprawdę tak ciężko ogarnąć. Wraz z grupą około 30 osób stałem przy chorągiewce 36km około godziny trzęsąc się z zimna aż nadjedzie po nas autobus. Skończyłem na 35 z hakiem i pamiętam, ze na ostatnich kilku km przed 35 nie widziałem żadnego stojącego autobusu. Doszliśmy na 36ty i koczowaliśmy godzinę. Przed nami było / biegło jeszcze około 200 osób. Czy naprawdę tak ciężko przytrzymać jeden góra dwa autobusy, ktore będa jechały od końca "pod prąd" i zabierały tych co pobiegli najdalej ?
W tym roku i tak było dużo lepiej niż w zeszłym.
Na pewno jest jeszcze sporo do poprawy, ale nie oczekujmy niemożliwego.

Też czekałem godzinę na 23 km. Może ten plus, że dojechały koce termiczne. Było cieplej.

Rozumiem, że na 36 km już się nie pojawiły?
Awatar użytkownika
krzychooo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 22 mar 2014, 07:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Phalandir pisze:W tym roku i tak było dużo lepiej niż w zeszłym.
Na pewno jest jeszcze sporo do poprawy, ale nie oczekujmy niemożliwego.

Też czekałem godzinę na 23 km. Może ten plus, że dojechały koce termiczne. Było cieplej.

Rozumiem, że na 36 km już się nie pojawiły?
podjechał samochód z foliami termicznymi dosłownie kilka minut przed przyjazdem autobusu, trochę późno :bum:

w ubiegłym roku z mojej perspktywy było lepiej gdyż skończyłem na 33 z hakiem i jak doszedlem do 34 to stał już autobus, kóry po kilku minutach ruszyłdo Poznania.

Wiem, że cudów nie ma co oczekiwać ale jak słyszę przed startem, że dyrektor biegu mówi, że w tym roku przeorganizowali przywóz ludzi, że przesiadki, tramwaje, przy kazdej fladze autobus itp itd a tu przez kilka km nie ma żadnego i przez kolejną godzinę nie przyjeżdża i stoimy i marzniemy na wypiździewie to trochę to słabe jest.
5k.....19:16- IV 2015
10k.....39:40 - IX 2018
21,1k.....1:29:31 - IX 2018
42,2k.....3:17:19 - X 2019
Roch
Wyga
Wyga
Posty: 149
Rejestracja: 25 mar 2017, 16:13
Życiówka na 10k: 47:35
Życiówka w maratonie: 3:48:18
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Nieprzeczytany post

Na 30 tak samo było. Wolontariusze nawet worki na śmieci rozdawał, niestety dla wszystkich nie wystarczyło.
Folie dojechały przed busami.

Gdybym wiedział, że trasa prowadzi wzdłuż linii kolejowej to bym zabrał drobne na bilet i bym wrócił pociągiem. Stacja była na 29 i 31 km. :hejhej:
Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł.1 Kor 10,12


blog: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=61154
komentarze: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=61155
rkarol
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kato

Nieprzeczytany post

Hej ho ale pamiętacie, że to nie jest całkiem komercyjny bieg i jak nawet kiedyś warszawskibiegacz.pl pisał i tak u nas jest na bogato? Też mi było zimno na 40km ale mogę mieć pretensje tylko do siebie. Patrząc przez pryzmat ultra trzeba było wziąć do kieszonki koc termiczny (2 osoby tam miały) . Potrafimy taszczyć ze sobą żele, telefony i inne pierdoły to takie coś też da radę. Ihmo wystarczyłby komunikat na stronie że warto mieć za sobą koc, ze względu na możliwość oczekiwania na autobus i tyle.
Phalandir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 683
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:33
Życiówka na 10k: 48:12
Życiówka w maratonie: 4:36

Nieprzeczytany post

Czyli to zależy wszystko od tego jak się komu udało.
Ale wydaje mi się, że jakby wziąć głos wszystkich biegaczy to było lepiej. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, bo tutaj przeczytałem pierwsze głosy krytyki dopiero.
rkarol
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kato

Nieprzeczytany post

No ja trochę czytałem na fb i wychodzi, że w tym roku lepiej było w pierwszej części trasy(do 22km?) a gorzej w dalszej. Co nie zmienia faktu, że co roku tak jest i można się na to przygotować, a nie narzekać(choć folie na bufetach też nie nadwyrezylyby budżetu skoro i tak wożą w autach). Ktoś może wypowie się jak to jest w innych krajach gdzie jest spora fekwwncja i nie ze ścisłej czołówki?
Roch
Wyga
Wyga
Posty: 149
Rejestracja: 25 mar 2017, 16:13
Życiówka na 10k: 47:35
Życiówka w maratonie: 3:48:18
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Nieprzeczytany post

Jeszcze tylko napisze, że u Nas z perspektywy transmisji, były super warunki do biegania i mijania przez samochód pościgowy. Jak oglądałem trasę w Izmirze to się zastanawiałem w jakich to slumsach złapali pierwszą kobietę. Za to Szwajcaria i Monachium to auto musiało zjeżdżać z asfaltu na łąkę przy drodze.

Właściwie to Poznań trochę pomijany w całej relacji na redbull.tv
Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł.1 Kor 10,12


blog: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=61154
komentarze: https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=61155
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

przeczytajcie.
Kto zapisany, moze samotnie whstartowac.

It is with a heavy heart but - given the current public health concerns - we have decided to cancel all thirteen Flagship Runs and all Organized Runs with the App planned for 3 May. We hope that the cancellation doesn't cause you too much trouble and we wish you, your family and friends all the best in these challenging times. Wings for Life is an organization that looks for a cure of spinal cord injury and, as you can imagine, health goes for us before anything else.

But actually, there's also good news. You can still run on your own with the Wings for Life World Run App on 3 May – wherever you are. Let's look ahead with optimism and enjoy running. Stay tuned.

We ask you for a few days to prepare all administrative needs and will send you an email no later than 25 March regarding how to run individually with the App and refunding details. We will also update the FAQs on our website in the coming days.

Our mission to cure spinal cord injury remains and we are profoundly grateful for your amazing support. Thank you for your understanding and please take care of yourself.

With love, Your Wings for Life World Run Team


Wysłane z mojego DUK-L09 .
ODPOWIEDZ