GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ten przypadł mi do gustu. Na kilku zawodach złapałem sie na tym ze zamiast wyprzedzić dziewczynę to przez jakiś czas biegłem za nią.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Iza ABMORIW
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mnie najbardziej przekonuje ten o zombie. Uważam wręcz, że powinien zostać (nie)oficjalnym hasłem Akademii :D i proponuję krzyknąć go w sobotę przed startem :D
Choć zdaję sobie sprawę, że jak już zjedzą tych naprawdę wolniejszych, to potem od razu napoczną mnie;)
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Spokojnie w razie czego te babcie z kijkami bedą zombi :bum: odganiać :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
robbur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1180
Rejestracja: 09 kwie 2011, 13:05
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piękne motywatory, prawie się popłakałem że śmiechu, ale jestem twardziel, więc wytrzymałem. Biegam w lasach jakieś 25 km od Grudziądza (pod Chełmnem od strony Grudziądza). Jak tylko się wykaraskam z obecnej kontuzji z ochotą spotkam się z bracią biegającą z okolicy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie wróciłem z rudnika gdzie z Rafałem i Edkiem robiliśmy oznakowanie trasy na sobotni bieg.Zeszło nam ponad 2 godziny spacerkiem ale mam nadzieje ze ludzie nie pobłądzą i dobiegną na metę :hejhej:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim uczestnikom dzisiejszego biegu no i oczywiście jeszcze raz gratulacje. Mi osobiście impreza bardzo sie podobała zarówno ze wzgledu na pogodę jak również dużą ilość uczestników i samą organizację( a nie jest łatwo organizować taką akcję w kilka osób ). Mam nadzieję że troszeczkę rozruszamy naszą grudziądzką społeczność i coraz więcej bedzie róznego rodzaju biegów w naszym mieście. :taktak:
A oto pierwsze wzmianki o naszym biegu w mediach.
http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/grudz ... lska-biega
http://www.mmgrudziadz.pl/fotogaleria/a ... grudziadzu
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Małgosia 07
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2012, 20:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobry wieczór...

...ale piękny dzień. Świetna trasa pośród wspaniałych ludzi. Endorfiny jeszcze " skaczą mi po dłoni" :uuusmiech: Cieszę się, że będziemy dalej spotykać się i biegać. Pozdrawiam serdecznie. Do środy.
Małgosia
deGąsk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 30
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:28
Życiówka na 10k: 41,08
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej
Super było. Wszyscy daliśmy radę. Dziś trzymam kciuki za Naszych maratończyków:) "przebijcie ścianę;)"
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich :taktak:
No i przebiłem ścianę na maratonie w Toruniu, ale łatwo nie było. Jako że mam ostatnio pecha do pogody to i tym razem również żar z nieba się lał i zero chmurki przy plus 27 stopniach.
Ale co tam trzeba być twaardym. Trasa nowa i nie nalezała do wymazonych bo były spore odcinki po bruku jako ze trzykrotnie biegliśmy po rynku no i ten podbieg przy bulwarze filadelfilskim. Niestety pomimo że do 30 kilometra biegło mi się jakbym się unosił na skrzydłach to później juz zaczeły się schody i miałem ochote zejść ale prawdziwy maratończyk tego nie robi :hahaha: A do 30 km biegłem jako 5 bo ścigałem dziewczynę notabene okazała się nią białorusinka która jako pierwsza w histori maratonów i to chyba wszystkich przybiegła 2 wśród wszystkich maratonczyków . Na 32 km tak chciało mi sie siusiu ze musiałem sie zatrzymać i szukać ustronnego miejsca i to niestety mnie wybiło z rytmu i nie mogłem nawiazać walki. I tak po 42km i 195 m dobiegłem do mety jako 18 na ok 1000 startujących i poraz pierwszy załapałem się na poduim w swojej kategori 40 latków i wyżej na III miejscu a żebym wiedział że ten przedemna co biegł to tez 40 latek to krótki finisz i byłbym 2.Na pocieszenie byłem najlepszym maratonczykiem z grudziadza. Tak ze ogólnie jestem bardzo zadowolony tym bardziej że moge juz powalczyć o dobre miejsca pomimo ze wynik nie był najlepszy bo 3h.16 ' ale na te warunki nikt nie zrobił dobrego wyniku.
Spokojnie woda sodowa nie uderzy mi do głowy i spotkania z naszą grupa biegowa będę kontynuował nastawiając się bardziej na zabawy biegowe.
Jeżeli chodzi o organizację samego maratonu i półmaratonu przez organizatorów to oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim wybieranie przyszłych startów właśnie w dużych miastach. Punkty z woda ,izotomikiem,bananami ,pomarańczami co 3 km.Trasa dobrze zabezpieczona i oznakowana kurtyny wodne zrobione przez strażaków nad wisłą scena z zespołami muzycznymi i dużo kibiców z trąbkami,przebrani itp. Widzimy się w środę.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, gratuluję podium w Toruniu i miejsca w"20" w generalce. No i w ogóle ukończenia w takiej pogodzie. Mam nadzieję, że kiedyś tez przebiegnę maraton. Aha i pozdrawiam wszystkich uczestników sobotniego biegu w Rudniku. Do zobaczyska w środę.
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratuluję, prawdziwy z Ciebie twardziel. Do zobaczenia w środę.
Obrazek
Iza ABMORIW
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2012, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Maratończyk, gratulacje!
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim za to ze mysleli o mnie jak biegłem maraton w ten upał. :taktak: A o to opinia o maratonie która znalazłem na głównej stronie "maratony polskie" i faktycznie nie odbiega od mojej opini która opisałem wcześniej.
"Trzeba przyznać od razu na wstępie oceniając tę imprezę, że od strony technicznej była bardzo trudna. Długie odcinki trasy pokrytej kostką i kocimi łbami powodowały w wielu miejscach konieczność biegnięcia po chodnikach, z czego skwapliwie korzystali wszyscy, łącznie z czołówką. Swoje zrobiła także temperatura i prażące uczestników słońce oraz konieczność 3-krotnego pokonania tej samej trasy.Jednocześnie z biegiem maratońskim rozgrywano półmaraton, którego zawodnicy oznaczeni byli innym kolorem numerów startowych. Wymieszanie zawodników obu biegów oraz brak ścisłej czołówki spowodowały, że bardzo trudno było śledzić przebieg walki na trasie. Do Torunia przyjechała silna grupa reprezentantów Białorusi, którzy wygrali trzy z czterech konkurencji - jedynie w półmaratonie kobiet najwyższe podium należało do Polki, Edyty Muras.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witajcie. 2 czerwca odbędzie się XXXI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego w Warlubiu (powiat świecki). Zgłoszenia pod nr tel. 52 33 261 61. Bieg główny - 10 km - Warlubie-Rulewo-Warlubie. Wracam do zmagań po kilku latach nieobecności (rok temu miałem zajęcia w szkole, a wcześniej matura czy pomoc w bursie). Nie wiem jak będzie w tym roku, ale jak ja biegałem w tych zawodach to można było przyjść na salę gimnastyczną rano i zapisać się w dniu imprezy sportowej.

Zawody odbędą się na boisku przy Zespole Szkół w Warlubiu. Ogólnie frekwencja w kategoriach junior i powyżej była niestety mała. Także zapraszam do uczestnictwa :hejhej:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak trzymać koledzy i koleżanki.Dzisiaj na treningu była nas spora grupka bo chyba z 12 osób i po raz pierwszy zrobiliśmy trasę wokół jeziora rudnickiego ( ponad 7 km ). Widać że mamy coraz lepszą formę jak tak dalej bedzie to proponuję zaplanować na przyszły rok wspólny start w jakimś półmaratonie jako druzyna Akademia Biegania Grudziądz. Zorganizujemy wtedy wyjazd autokarem zabierając z soba rodzinę jako kibiców na przykład 30 marca w Warszawie albo coś innego. Już mi się ten pomysł podoba a wam?.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 07:24 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ