Teraz jest Śr, 14 kwietnia 2021, 07:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bieżnia Elektryczna
Nowy postNapisane: So, 17 lutego 2018, 00:15 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Zamierzam wymienić bieżnię. Czy możecie mi coś polecić w cenie do 6000 zł? Czy lepiej klubową odnawianą czy nową do użytku domowego? Rocznie biegam na bieżni od 900 do 1000 km. Dziękuję za podpowiedzi

Nowy postNapisane: So, 17 lutego 2018, 11:36 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Witam,

Oczywiście lepszym rozwiązaniem będzie zakup mocnej, nowej bieżni, nawet do użytku domowego niż używanej po naprawach.

Przesyłam najlepsze propozycje:

http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-alpine-iv.html - bieżnia domowa

http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-endurance-iv.html - bieżnia półkomercyjna

http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-sole-by-hammer-f65-lord4sport-pl.html - bieżnia półkomercyjna

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji i zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Pozdrawiam,

Mariusz Zieliński
Kierownik Salonu

ul. św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel. 22 841 00 12
warszawa@lord4sport.pl

Nowy postNapisane: So, 17 lutego 2018, 14:52 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Dziękuję za podpowiedzi. Poczytam i w razie dodatkowych pytań pozwolę sobie się skontaktować.

Nowy postNapisane: So, 17 lutego 2018, 14:57 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

mój numer komórkowy: 517 168 028

Pozdrawiam,

Mariusz Zieliński
Kierownik Salonu

ul. św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel. 22 841 00 12
warszawa@lord4sport.pl

Nowy postNapisane: N, 29 listopada 2020, 17:34 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Iwan napisał(a):
Paragon26 napisał(a):
Dobra jasne nie dostałem żadnej pomocy na forum każdy się mądry skoro piszę że chcę biegać na bieżni i potrzebuję pomocy w jej wyborze to albo piszesz w temacie albo nie zabieraj głosu, czy trudno to zrozumieć że nie potrzebuję mistrza który sprowadzi mnie ze złej drogi biegania na bieżni na drogę światłości biegania w deszczu i syfu w mieście, druga sprawa że moje pieniądze to moja sprawa i nie potrzebuje księgowego, dwie osoby napisały coś w temacie coś żeby mi pomóc reszta na siłę wpycha co jest dobre a co złe, dzięki za dobre razy ale nie o to pytałem znam różnice plusy i minusy biegania na zewnątrz i w domu zrobiłem to co powinienem na początku, tzn., do sklepu i mam już bieżnię co prawda zapłaciłem więcej niż na stronie bo 4100 ale na miejscu w Zamościu wolę tak bo mam gwarancję na miejscu:

http://www.sport-shop.pl/bieznia-spokey ... -6367.html

Tak więc dziękuję bardzo wszystkim, szczególnie za barwne opowieści widocznie sport niektórym szkodzi na głowę pozdrawiam..

Na głowę to Tobie zaszkodziło. I to wyraźnie. Masz sporo braków i bieganie nie jest tym najważniejszym. To najdłuższe zdanie napisane (podobno) w języku polskim jakie widziałem. Teraz rozumiem skąd u Ciebie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

Przez buraków Twojego pokroju którzy nie potrafią czytać, odwiedzający forum tylko się zniechęcają.
Pytanie opa: chcę kupić bieżnie (i nie powinien się tłumaczyć dlaczego, żeby jakiś buc przyznał mu rację)
Odpowiedź przygłupiego użytkownika: Tylko teren..

Nowy postNapisane: Pn, 1 marca 2021, 09:12 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Zamiast zakupu bieżni polecam kupno roweru. Można nim jeździć zarówno w nocy, jak i w dzień. Warto przeczytać artykuł http://www.rowerytanio.com.pl/2019/07/d ... la-siebie/.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]