Pierwszy bieg...

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Hekate
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Odżywiam się w systemie postu przerywanego i początkowo próbowałam robić treningi na czczo ale brakowało mi energii i nie dawało przyjemności, a kolka była odczuwalna podwójnie. Poprzesuwałam godziny w których jem tak, żeby zawsze coś zjeść 2h przed biegiem.

Bianka myślę, że to kwestia oddechu, może jakiś mięśni... Co miesiąc odczuwalnie zmienia mi się intensywność treningu i przez pierwsze 2 tygodnie cyklu biegom towarzyszy kolka. Później organizm się przystosowuje i jest lepiej.
W sumie tak podchodzę do tego biegu. Ma być fajnie.. No ale właśnie.. Chciałabym chociaż dobiec a nie dojść. :usmiech:
Mój blog
Komentarze do bloga
Najlepsze czasy:
5km 32:36
10km Jeszcze przede mną
New Balance but biegowy
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mnie też zdarza się mieć czasem jakiś tam post. Kiedyś zapytałam jednego z doświadczonych biegaczy w jaki sposób on trenuje podczas tego czasu. Powiedział mi taką rzecz: "Nie biega się będąc w poście, chcesz biegać, to go przerwij, nie chcesz przerwać - nie biegaj".
Wszystko też zależy jakiego rodzaju to jest post. Jeśli ścisły - odpuść bieganie.
Hekate
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 34
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Post przerywany to taki sposób żywienia (inaczej if) W moim przypadku jesz 8h w ciągu doby, a 16 pijesz tylko wodę, kawę i herbatę bez dodatków. Wcześniej próbowałam biegać przed godzinami w których zaczynam jeść, ale teraz najpierw jem śniadanie, 2h później idę biegać.
Mój blog
Komentarze do bloga
Najlepsze czasy:
5km 32:36
10km Jeszcze przede mną
ODPOWIEDZ