Wind STRYD 2019

Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Testujecie już nowe PowerCenter 2.0? :usmiech:

Usunąłem foto, ponieważ mam w mailu:
NOTE these releases will be early in the development cycle and may change a lot over the course of releasing it to the larger Stryd community. Please do not post pictures or talk about the new PowerCenter in any online communities.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2019, 09:57 przez keiw, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

To z bety czy już wszyscy mają?
Edit. Sprawdziłem przez komórkę i jest.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2019, 09:30 przez niuniek24w, łącznie zmieniany 1 raz.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Można się zapisać to testowania. Jeszcze oficjalnie nie dali.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

keiw pisze:Można się zapisać to testowania. Jeszcze oficjalnie nie dali.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Jakiś czas temu się zapisałem i faktycznie mam nowe.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Jan123

Nieprzeczytany post

10 Age-Old Run Power Skills Your Forefathers Would Have Mastered

1. EVEN PACING: Even pacing on race day takes precedence above all else. If your competitors surge by you halfway through the race, you will not speed up. You will trust that this decision gives you the opportunity to pass by them with strong consistent running later on.

2. RESPECT MOTHER NATURE: The forces of Mother Nature (wind, heat, & humidity) will no longer be disrespected. You will adjust your power output to conform to these challenges.

3. TRAINING VARIETY: You training will include a variety of runs to build your running fitness & to feed Stryd’s recommendation tools:
Fast strides / uphill running (<30 seconds)
Fast tempo runs (10-20 minutes)
Long, slow running (>50 minutes)
4. INDOOR != OUTDOOR: You will treat treadmill running differently from outdoor running. Primarily, it is different due to the lack of airflow and jerkiness of the treadmill surface. Everyone will respond differently to the treadmill and you will study Stryd's metrics to understand how you respond.

5. PLAN YOUR TRAVEL: When traveling high into the mountains or to sea level, you will adjust your power target to adapt to the change in altitude.

6. YOU CONTROL POWER, CONDITIONS CONTROL SPEED: If you are running based on power in hilly terrain or windy weather, a fast mile split will not build false confidence and a slow mile split will not destroy your psyche. Power is in your control. Your speed is influenced by external factors such as the hills & the wind.

7. ENHANCE METRICS YOU ALREADY KNOW: You should use running power to enhance the use of other data points you use such as heart rate & pace to spot inefficiency and fatigue trends.

8. SIMULATE RACE DAY: You should build race simulations into your training that let you practice running to your power number on similar conditions you expect to see on race day.

9. VALUE SELF COMPARISON: You will gain the deepest insight in your running power data from comparing your past performances against recent performances, rather than compare against other's data, because power numbers are highly personal to you.

10. TRIED & TRUE: You should remember that the concept of running with power is not new. Runners have been training according to these concepts for decades. Stryd is only the first pod to quantify power for everyday running use!
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Ale o co chodzi? :bum:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Jan123

Nieprzeczytany post

keiw pisze:Ale o co chodzi? :bum:
Stryd spamuje to sie dziele złotymi myslami Stryda ;-)
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

Firmware 2.1.3 jest dostępne.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Jan123

Nieprzeczytany post

jak wam bateria trzyma na nowym strydzie
Z moich obserwacji miesiać koło +/- 200km
Jan123

Nieprzeczytany post

Zaczynam testować treningi strydowe
Juz zaczynam nawet spisywać jakie używałem softy z treningami automatycznymi:
https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=61086

Ma ktoś doswiadczenie z treningami strydowymi ?


https://support.stryd.com/hc/en-us/arti ... werCenter-
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

Ja robiłem plan pod HM 2 lata temu. Na docelowym starcie odcięło mnie na 14 km już :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Nie wiem czy to była wina planu czy moja. Niby wszystko układało się jak trzeba. Nie wnikałem. Więcej biegania pod moc nie tykam. :hahaha: :hej:
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Nie śledzę dokładnie wątku, być może to już było. Dzisiaj po raz kolejny potwierdziło mi się to, że biegnąc ze Strydem po lesie, ścieżkach gruntowych w zakresie dystansu, Stryd pokazuje głupoty.
Jan123

Nieprzeczytany post

Ryszard N. pisze:Nie śledzę dokładnie wątku, być może to już było. Dzisiaj po raz kolejny potwierdziło mi się to, że biegnąc ze Strydem po lesie, ścieżkach gruntowych w zakresie dystansu, Stryd pokazuje głupoty.
co masz na mysli?
Mi ostatnio pokazywał głupoty musiałęm go ponownie skalibrowac po aktualizacjach
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:
Ryszard N. pisze:Nie śledzę dokładnie wątku, być może to już było. Dzisiaj po raz kolejny potwierdziło mi się to, że biegnąc ze Strydem po lesie, ścieżkach gruntowych w zakresie dystansu, Stryd pokazuje głupoty.
co masz na mysli?
Mi ostatnio pokazywał głupoty musiałęm go ponownie skalibrowac po aktualizacjach
Ja potwierdzam zawirowania tempa ze stryda po rozpoczęciu treningu w miejscowości oddalonej 500km od standardowego położenia. Tempo było z kosmosu I oscylowalo w granicach 99,5min/km :bum: . Średnia długość kroku 1 cm. Po soft resecie na szczęście ustąpiło.
Jan123

Nieprzeczytany post

Astraroth pisze:
Jan123 pisze:
Ryszard N. pisze:Nie śledzę dokładnie wątku, być może to już było. Dzisiaj po raz kolejny potwierdziło mi się to, że biegnąc ze Strydem po lesie, ścieżkach gruntowych w zakresie dystansu, Stryd pokazuje głupoty.
co masz na mysli?
Mi ostatnio pokazywał głupoty musiałęm go ponownie skalibrowac po aktualizacjach
Ja potwierdzam zawirowania tempa ze stryda po rozpoczęciu treningu w miejscowości oddalonej 500km od standardowego położenia. Tempo było z kosmosu I oscylowalo w granicach 99,5min/km :bum: . Średnia długość kroku 1 cm. Po soft resecie na szczęście ustąpiło.
Chyba warto po aktualizacji zweryfikowac czy stryd dobrze skalibrowany ewentualnie resetowac po aktualizacji .
Czyli rozumiem problem rozwiązany
ODPOWIEDZ