jaka bieżnia do domu?

stev72
Wyga
Wyga
Posty: 81
Rejestracja: 12 lip 2011, 14:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z zasady w zimie nie truchtam a w szczególności teraz przy szaleństwie covidowym nie chcę ryzykować nawet kataru biegając na zewnątrz więc temat bieżni do domu.
Szczytem moich możliwości jest średnie wykręcanie 8 km/h , ważę w okolicy 100 kg więc bieżna do 120 kg i 12 km/h wystarczy i nie chcę wydawać więcej niż 2 tys zł pod warunkiem że warto dopłacić bo wolałbym taką w okolicy 1,5tyś. Z tego co już przeglądałem to bieżnię chcę z rączkami.
Biegałem kiedyś na siłowni i takie bieganie jest kiepskie nic nie zastąpi wyjścia w teren ale jak się nie da inaczej to tak trzeba zadziałać. Dodatkowo zakup do walki z moją nerwicą, nic tak nie działa jak potruchtać nawet te 20 minut.
Na jaką markę zwrócić uwagę albo jakiej unikać. Proszę o radę.
blog 2w1 - proszę o komentarze :)
viewtopic.php?f=27&t=59275
New Balance but biegowy
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Nie ma bieżni za 2 tysiące która by się do czegokolwiek nadawała, szczególnie przy twojej wadze. Bieżnie 2-3 tys to szmelc który nadaje się do spacerów dla starszej Pani. Po kilku treningach bieżnie szlak trafi a jeżeli mieszkasz w bloku, nad kimś, to opieprz masz gwarantowany.
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Kilka dni temu w wątku kolegi pojawił się temat poszukiwań i zakupu bieżni. Przejrzyj, może coś wywnioskujesz pod swój zakup viewtopic.php?f=28&t=53613&start=1275, choć mowa tam o droższym sprzęcie aniżeli planujesz wydać.
stev72
Wyga
Wyga
Posty: 81
Rejestracja: 12 lip 2011, 14:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dziękuję za linka, tak myślałem, że za tą cenę nie dostanę nic sensownego i trzeba wydać dwa razy więcej. Sensownie wygląda domyos z decathlin-u. Muszę to przemyśleć.
blog 2w1 - proszę o komentarze :)
viewtopic.php?f=27&t=59275
ODPOWIEDZ