Podcasty - platformy

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jacekww pisze:A jak z forum przechodzić na główną stronę biganie.pl ?
Hahaha, dobre, faktycznie się nie da :hahaha:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12347
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To jest właśnie ten rzeczony baner bieganie.pl na górze strony nie łączący już forum z portalem. Może i dobrze...
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

yacool pisze:To jest właśnie ten rzeczony baner bieganie.pl na górze strony nie łączący już forum z portalem. Może i dobrze...
Może tak, pamiętam jak ludzie kiedyś się wypowiadali, to duża część tam nie zagląda i nie czyta żadnych artykułów. Tylko chyba nie o to chodzi zarzdząjącym.
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 849
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Że tak walnę cytatem z klasyka: Zmiany ... zmiany ... zmiany.

Czepiacie się. Może hosting stwierdził, że starej wersji php już nie wspiera i chcąc nie chcąc trzeba było zmienić silnik na nowy, a do nowego niekoniecznie pasują stare style. Kwestia przyzwyczajenia, za miesiąc nikt już nie będzie pamiętał starego layoutu. Jedyne co denerwujące, to na liście działów ikona powiadomienia o tym, że dział zawiera nieprzeczytane wątki różni się tylko białym tłem i rozmiarem ikony od zwykłej. Z tym że jest to drobnostka i wystarczy tylko podmienić odpowiednią ikonę.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12347
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Może hosting stwierdził, że starej wersji już nie wspiera
Nie znam gościa, więc trudno mi oceniać jego motywacje.
przemekEm pisze: (...)trzeba było zmienić silnik na nowy, a do nowego niekoniecznie pasują stare style.
Zamień style na dziady i już gra gitara.
Rozumiem, że takie kwestie techniczne mogły zaważyć i wtedy warto o tym pogadać. Ba! nawet artykuł napisać, jak elegancko zrobił to były naczelny wprowadzając gładko nowego. Tymczasem postąpiono bardzo nowocześnie i na czasie, czyli "spadaj dziadu, bo my tu wprowadzamy nową jakość". He, he, sporo naskórka tu zdarłem i różnych płynów wylałem waląc niekiedy z pasji w klawiaturę. Dlatego zwyczajnie i bez udawanej powściągliwości napiszę, że nie podoba mi się to co widzę i w dupie mam nowe silniki.
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13270
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Czy na "dziady" to pojecie względne, ale dla mnie trochę nie funkcjonalne i za skomplikowane. Troche mnie dziwi, ze nie ma reakcji Admin. Ale może stoi gdzieś w korku i nie ma czasu...
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

yacool pisze: Dlatego zwyczajnie i bez udawanej powściągliwości napiszę, że nie podoba mi się to co widzę i w dupie mam nowe silniki.
Wedel w odpowiedzi na list otwarty, czemu trują nas E476 odpisał, że to dla naszego dobra, no to aż boję się zapytać po co tutaj ta zmiana, czemu mam katować się przed snem właśnie niebieskim, a silniki również mam w dupie i też bez powściągliwości choć nie wiem co to znaczy.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zmianę silnika forum mogła, pośrednio, wymusić firma hostująca. Starsze silniki mogą być napisane w wersji PHP, które od lat nie jest już wspierane i może mieć dziury bezpieczeństwa. Z tego powodu firmy hostujące czasami dają alternatywę albo się migrujecie i wywalamy stare PHP albo płacicie za serwer dużo więcej niż do tej pory.

Nie wiem, czy tak było w tym przypadku, ale podobną alternatywę widziałem na innym forum, gdzie bywam aktywny.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12347
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

pawo pisze:Wedel (...) dla naszego dobra
Kilka lat temu wybrałem się na szoping po Nairobi i w jednym ze sklepów znalazłem pokaźną ofertę czekolad wedlowskich. Na razie Kenioli nie trują, bo ich nie stać na słodycze, choć rośnie już nowe pokolenie wypasionych, których na to stać. Tam czekolada szybko topi się w dłoni, ale na czarnych rękach nie widać, więc tym bardziej nie przejmują się jakimś niewidzialnym E.
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 667
Rejestracja: 14 mar 2007, 22:55

Nieprzeczytany post

przemekEm pisze:Czepiacie się.
Jasne, że to jest "czepialstwo" w czystej postaci.
Ale ma to również swoje "plusy dodatnie". :bleble:

Wszelkie uwagi powinny być brane pod uwagę jako specyficzna pomoc.
Ale..... ale, jest jeszcze wyższa forma pomocy dla forum! :taktak:

Oczywiście mam na myśli "Dotacje", która jest zawsze mile widziana, praktycznie we wszystkich okolicznościach.
Po prostu lubisz forum to zamanifestuj to, czyniąc odpowiednią dotacje! :taktak:

Ja mówiąc szczerze nie mam z tym problemu, mogę dotować, nawet w granicach 100 000 do 1 000 000 PLN.
(Oczywiście pod pewnymi warunkami, które są bajecznie łatwe do spełnienia)
Awatar użytkownika
ragozd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 623
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:35
Życiówka na 10k: 34:57
Życiówka w maratonie: 2:45:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jakaś masakra :(
www.facebook.com/WarszawskiScyzoryk - mistrz Polski i vicemistrz dzielnicy :)
M45 PB: 5km 17:10, 10km 34:57 HM 1:16:34 M 2:45:28
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z Wedla to została już tylko marka. Najpierw go kupił Cadbury, czyli producent chyba najsłodszych i najbardziej mdłych słodyczy w jukeju, a chwilę potem całość kupił jakiś jeszcze większy, amerykański koncern i odsprzedał Wedla południowo koreańsko-japońskiej firmie.
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3840
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:Z Wedla to została już tylko marka. Najpierw go kupił Cadbury, czyli producent chyba najsłodszych i najbardziej mdłych słodyczy w jukeju, a chwilę potem całość kupił jakiś jeszcze większy, amerykański koncern i odsprzedał Wedla południowo koreańsko-japońskiej firmie.
Najpierw to E Wedla ukradli Panu Wedlowi komuniści.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zostałem zaalarmowany ;) , że coś strasznego się tu dzieje. Jak rozumiem jakoś źle się wyświetlało forum? Ale teraz jest już chyba ok?
Bo ja nie widzę zmian.
Wiem, że obecna ekipa musi zaktualizować silnik forum i pewnie to był jakiś efekt działania a wierzcie mi, że to sprawa wbrew pozorom trudna bo forum jest powiązane ze stroną w dość nieoczywisty sposób :) (w sensie zależności programistycznych).

Ale odnosząc się tutaj do zarzutów które zdążyłem przeczytać, to rzeczywiście obecna ekipa nie wydaje się być zbyt "interaktywna", przynajmniej jeśli chodzi o użytkowników forum.
Pewnie dlatego, że oni nie "wyrośli" na forum, nasze forum nie było dla nich ważnym miejscem w ich biegowym rozwoju.
Ale taki jest naturalny bieg rzeczy, przychodzą młodzi i dla nich inne media są ważne.
Już teraz mój syn nie rozumie po co jest Facebook, że to dla "zgredów" a przecież Facebook to jeszcze niedawno był główny odnośnik do tej medialnej rewolucji.
otoczak
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2012, 09:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adamie,

(Uwaga będzie ckliwie i malkontencko zarazem, ale muszę to z siebie wyrzucić)
Co prawda nigdy się jakoś bardzo na forum nie udzielałem, ale ze strony korzystam już kilkanaście lat i łącznie to pewnie dobrych kilka tygodni życia tutaj przesiedziałem studiując materiały z głównej jak i wielostronicowe wątki z forum...

I dlatego korzystając z okazji, że się tu pojawiłeś to chciałem Ci szczerze podziekować za lata Twojej pracy i za to jak to wszystko kiedyś wyglądało (póki rządziłeś tutaj :oczko: ). Udało Ci się zgromadzić wokół siebie (w redakcji i na forum) tylu ludzi z pasją, że stworzyliście moim zdaniem najlepszą stronę biegową w Polsce.
Jest to szczególnie widoczne i zasmucające jeśli porównamy tamte złote czasy z obecną sytuacją, gdzie na głównej właściwie już od wielu miesięcy nie pojawia się nic ciekawego, poza (jak to już zauważył Yacool kilka razy) muskulaturą nowego naczelnego nienachalnie odzianego w niu balansy. Kurczę, czy naprawdę łydki i tatuaże naczelnego mają większą klikalność niż chociażby epickie teksty Janga z ultramaratonów, albo Twoje wielostronicowe wywody :oczko: o negative splitach? Chyba juz jestem stary...
Chciałoby się rzec "Wróć!", ale powiem tylko jeszcze raz: "Wielkie dzięki za lata pracy!"


Pozdrawiam,
Stetryczały dinozaur
ODPOWIEDZ