Problemy z zarejestrowaniem

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
MarekLublin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2019, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chciałem założyć konto, nie dostałem maila aktywacyjnego. Przy próbie logowania - użytkownik nie aktywny. Powtórne wysłanie maila - znowu nie doszedł. Forum podaje - skontaktuj się z administratorem - nigdzie nie ma namiaru na żadnego administratora, przy niezalagowanym przeglądaniu forum nie ma widocznej listy użytkowników. Założyłem konto na inną nazwę i na maila pracowego. Chciałem zmienić maila w ustawieniach - nie da się, adres zajęty.

Sport niby masowy a nie elitarny, a dostać się na forum...
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

MarekLublin pisze:Chciałem założyć konto, nie dostałem maila aktywacyjnego. Przy próbie logowania - użytkownik nie aktywny. Powtórne wysłanie maila - znowu nie doszedł. Forum podaje - skontaktuj się z administratorem - nigdzie nie ma namiaru na żadnego administratora, przy niezalagowanym przeglądaniu forum nie ma widocznej listy użytkowników. Założyłem konto na inną nazwę i na maila pracowego. Chciałem zmienić maila w ustawieniach - nie da się, adres zajęty.

Sport niby masowy a nie elitarny, a dostać się na forum...
Jak mail z pracy to może mail aktywacyjny poszedł do spamu?
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
MarekLublin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2019, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

MarekLublin pisze:Chciałem założyć konto, nie dostałem maila aktywacyjnego. Przy próbie logowania - użytkownik nie aktywny. Powtórne wysłanie maila - znowu nie doszedł. Forum podaje - skontaktuj się z administratorem - nigdzie nie ma namiaru na żadnego administratora, przy niezalagowanym przeglądaniu forum nie ma widocznej listy użytkowników. Założyłem konto na inną nazwę i na maila pracowego. Chciałem zmienić maila w ustawieniach - nie da się, adres zajęty.

Sport niby masowy a nie elitarny, a dostać się na forum...
konto jest aktywne, spróbuj się zalogować.
marek_jarosz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Przelogowałem i w końcu działa. Mimo to, mail aktywacyjny na tego nicka nadal nie dotarł :)
Awatar użytkownika
infernal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3330
Rejestracja: 04 wrz 2017, 08:33
Życiówka na 10k: 38:36
Życiówka w maratonie: 3:42
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post

marek_jarosz pisze:Przelogowałem i w końcu działa. Mimo to, mail aktywacyjny na tego nicka nadal nie dotarł :)
A pomyślałeś że to winna Twojej poczty, a nie portalu? :szok: Szok i niedowierzanie. Tym bardziej, że na inny adres e-mail udało Ci się zarejestrować.
Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.

Blog
Komentarze
5 km - 18:20 (09.04.21)
10 km - 38:36 (13.03.21)
HM - 01:30:48 (6.10.19)
M - 3:42:13 (22.04.18)
marek_jarosz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Tak, pomyślałem, dlatego inna nazwa z innego maila, chociaż dziwi mnie to, na na żadnym innym forum nie było problemów z wysłaniem maila aktywacyjnego, i to mimo użycia opcji ponownej wysyłki.

Raczej zwróciłbym uwagę na brak możliwość znalezienia jakiejkolwiek informacji kto jest administratorem w przypadku braku zalogowania, bo nie ma wtedy widocznej żadnej listy.

"Nie możesz wysłać następnego postu zaraz po poprzednim" - to ograniczenie nadal działa dla nowych, bo pokazuje mi taki komunikat? Ile czasu ma minąć pomiędzy postami?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

marek_jarosz pisze:Raczej zwróciłbym uwagę na brak możliwość znalezienia jakiejkolwiek informacji kto jest administratorem w przypadku braku zalogowania, bo nie ma wtedy widocznej żadnej listy.
No przy jednak niewielkim wysiłku pewnie można się domyślić, że trzeba wejść na stronę główną Bieganie.pl, znaleźć na dole KONTAKT i tam jest mail do redakcji.
marek_jarosz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Ok, ale fajnie jakby ta informacja znajdowała się przy formularzu zakładania konta. Dla mnie nie jest oczywiste, że redakcja portalu i administracja forum to ten sam skład. Dzięki za info, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ