Teraz jest N, 22 września 2019, 17:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Początek wszystkiego
Nowy postNapisane: Cz, 28 marca 2019, 14:37 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Sobota, 23.03. Liczyłam na "wiosenną" pogodę tego dnia, no i wiosenną pogodę dostałam ;). Nie był to jednak bezchmurny, słoneczny poranek, lecz wiosna w wydaniu nieco bardziej kapryśnym, bo choć ciepło, to jednak nad wioskami wisiała gęsta mgła. Mając jednak w pamięci ostatnie sobotnie bieganie, to na pogodę podczas tego biegu naprawdę nie można było narzekać. Co do treningu zaś, to można powiedzieć, że przebiegałam 15 km BNP. Dlaczego "można powiedzieć"? A no dlatego, że pierwsze trzy kilometry wyszły zbyt szybkie, ale potem było już ok. Tzn. było ok w kontekście tempa, zresztą bardzo tego pilnowałam. Oddechowo również jak najbardziej w porządku (adekwatnie do tempa). Bieg skończyłam jednak z bólem nogi. I to na tyle uciążliwym, że doszłam do wniosku, że dłużej tak być nie może. Postawiłam na tygodniową przerwę, regenerację, ćwiczenia i środki przeciwbólowe/przeciwzapalne (które i tak postanowiłam ograniczyć do absolutnego minimum, umożliwiającego normalne... chodzenie :/). Codziennie staram się coś robić w domu, w poniedziałek i w środę odwiedziłam również siłownię.

Jest już trochę lepiej. I mam nadzieję, że z każdym dniem również będzie lepiej.

Blog: viewtopic.php?f=57&t=58553
Komentarze: viewtopic.php?f=28&t=59030&p=964850#p964850

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]