Komentarz do artykułu Czym oddychają biegacze?

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Czym oddychają biegacze?
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobrze że Aviva stara się tak dbać o biegaczy. Może kiedyś przyjdzie taki dzień, że zaczną też przychylniej traktować biegaczy w OWU grupowego ubezpieczenia na życie.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Szkoda, że tylko 150 czujników, ale dobre i to. Miałem ostatnio śmieszną rozmowę z panem ze sklepu warzywnego, który wspominał, że: "Jak dobrze, że my w tym Wołominie mieszkamy a nie w Warszawie, bo nie wiem czy Pan widział, jakie duże poziomy zabezpieczeń były w zeszłym roku w Warszawie".
Uświadomiłem go, że o żadnych przekroczeniach się u nas nie mówiło, bo .... u nas nie ma czujników. Ale czasami sobie żartuje, że gdyby zamontowali, to byśmy byli gdzieś w czołówce.
W każdym razie będę głosował na jakąś lokalizację w mojej okolicy.
krzysfizjobiega
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 785
Rejestracja: 13 paź 2015, 21:00
Życiówka na 10k: 47:21
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A pomyśleć, że zmieniając sposób palenia węglem kamiennym zanieczyszczenie można zredukować o 90%. Jedyne to trzeba to "chcieć", a na dodatek bardziej ekologiczne sposoby są o wiele bardziej ekonomiczne. Jedyne co trzeba to zmienić przyzwyczajenia i rozpalać piec od góry. Wracając do artykułu, to na wsi wcale nie jest lepiej niż w mieście. Najbezpieczniej biegać jest podczas wiatru i deszczu, a także nad ranem jak większość kopciuchów już się wykopciła.
[url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=53810][color=#BF0000]BLOG[/color][/url]
[url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=53812][color=#4000BF]KOMENTARZE[/color][/url]
[url=https://run-log.com/profiles/profile/KaliGr/][color=#4000FF]run-log.com[/color][/url]
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wczoraj padał deszcz i zapylenie było na rewelacyjnie niskim poziomie, więc pełen entuzjazmu wyskoczyłem wieczorem pobiegać. Niestety, wiatru już nie było i po okolicy snuły się jakieś dymy. Śmierdziało to nieprzyjemnie a miejscami nawet latarka miała problem się przebić.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Może w deszczu jest dobrze ale po deszczu to już raczej nie. kiedy wszystko paruje i wilgotność duża.
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co by to nie było, to jest to to samo dla biegaczy co i dla pieszych, rowerzystów, motocyklistów, kierowców, pijanych, trzeźwych itp itd...
ODPOWIEDZ