Strona 1 z 1
biodro
: 05 lut 2014, 19:32
autor: peja162
witam od 2 tyg boli mnie biodro boli mnie od zawodów na 10km nie wiem dlaczego tak sie dzieje gdy chodze itp nie boli lecz gdy biegam wolno 4 30 na km boli ale troche dopiero jak przyspieszam boli bardziej ale to da się znieść lecz po treningu boli ze sie chodzic nie da moze ktos pomoze
Re: biodro
: 10 lut 2014, 09:50
autor: rojass
Zrób RTG biodra, jeśli masz stan zapalny będzie widoczny. Ewentualnie rezonans, ale na to się czeka miesiącami, przynajmniej u mnie.
Umów się z wynikiem RTG do fizjoterapeuty/ortopedy ( ze wskazaniem na tego pierwszego) - będzie wiedział co robić.
Mnie pobolewało i olałem sprawę. Mija 3 miesiąc a ja nadal nie biegam. Jutro kończę serie zabiegów. U mnie było to zapalenie kaletki stawowej krętarza wielkiego. Po wybieganiu (20km) przez 3 dni nie chodziłem. Ból nie do zniesienia, nawet w nocy.
Re: biodro
: 10 lut 2014, 10:04
autor: fantom
A rozciagasz dobrze okolice biodrowo-ledzwiowe ?
Re: biodro
: 10 lut 2014, 10:20
autor: rojass
Jeśli pytanie do mnie to tak, od czasu rozpoczęcia rehabilitacji rozciągam się praktycznie codziennie, około 40-50 minut.
Re: biodro
: 20 lut 2014, 18:37
autor: synergia_mj
peja162 pisze:witam od 2 tyg boli mnie biodro boli mnie od zawodów na 10km nie wiem dlaczego tak sie dzieje gdy chodze itp nie boli lecz gdy biegam wolno 4 30 na km boli ale troche dopiero jak przyspieszam boli bardziej ale to da się znieść lecz po treningu boli ze sie chodzic nie da moze ktos pomoze
Witaj!
Czy omawiany przez Ciebie ból jest kujący, rozlany, punktowy?
Jak długo utrzymują się obawy po zakończonym treningu?
Wskazałeś miejsce na rysunku,czy mógłbyś sprecyzować czy ból promieniuje do boku,przodu czy do tyłu uda?
Re: biodro
: 20 lut 2014, 20:42
autor: peja162
raczej rozlewający i boli na całym "talerzu " kości biodra nie promieniuje do uda