Strona 1 z 1
Kolanom nie odpuszczać!
: 16 lut 2004, 16:02
autor: ArthurP
poniedziałek:
basen,
masaż,
fizykoterapia,
domięśniowo Arthryl,
konsultacja lekarska,
punkcja kolana,
injekcja do stawu: sumak jadowity, psianka słodkogórz, żywokost lekarski i arnika górska, chrząstka świni, pępowina świni, łożysko świni i zarodek świni, siarka i inne (czyli ZEEL) oraz Traumeel,
wieczorem 2 godziny rehabilitacji
czwartki jak poniedziałki, a pozostałe dni po 2 godz. rehabilitacji i godz. pływania
kolana będą kiedyś zdrowe albo nie, ale nigdy nie będzie im odpuszczone!

Kolanom nie odpuszczać!
: 17 lut 2004, 18:41
autor: yock
współczuję Ci,
nie lepiej odpuścić tę intensywnosć i obciążenia, które stosujesz chcąc wejść na Olimp.
Tam jest miejsce dla Bogów.
Ciebie tam nie wpuszczą choćby ze względu na wiek.

Kolanom nie odpuszczać!
: 17 lut 2004, 19:07
autor: ArthurP
Charakter dużego obciążenia i intesywności ma choroba na którą cierpią stawy.
To co robię jest bardzo delikatne, polega raczej na inteligencji niż na wysiłku, wymaga tylko systematyczności.
A co do Bogów- przecież my już jesteśmy Bogami...
Kolanom nie odpuszczać!
: 17 lut 2004, 21:58
autor: Lacert
Jak tak czytam o tych wszystkich problemach z stawami kolanowymi to mam przerażenie w oczach. Ostatnio coś w moich stawach zaczeło trzeszczeć, zgrzytać, pobolewać, a jak widze nie jest to już napewno efekt lektury w/w wiadomości. Tak więc oczyma duszy widze nasze spotkanie na rehabilitacji i wcale Olimp to nie będzie

Zdołowany
Kolanom nie odpuszczać!
: 18 lut 2004, 20:01
autor: ArthurP
Zawsze mnie coś bolało kiedy biegałem, jednak z ponad 20 tys. km które zrobiłem nie żal mi ani jednego. Choć nie mogę teraz biegać, psychicznie robię to - biegam od zabiegu do zabiegu. W 2007r. przebiegnę maraton. Kolana wiedzą o tym i czuję że robią co mogą aby wyzdrowieć. Nie ma się czym łamać - zawsze coś musi boleć, na tym polega bieganie..
Kolanom nie odpuszczać!
: 18 lut 2004, 20:09
autor: Lacert
No to życze nam wspólnego startu na maratonie w 2007r.
Jeszcze musimy zdecydować tylko, w którym weźmiemy udział

.
Kolanom nie odpuszczać!
: 18 lut 2004, 20:44
autor: ArthurP
Jak to w którym? to już postanowione! Stockholm oczywiście!!!

Kolanom nie odpuszczać!
: 19 lut 2004, 11:59
autor: Tedi
Witam wszystkich! Dawno tu nie pisałem bo nie miałem neta . ArthurP obecnie podobnie jak ty nie odpuszczam moim kolankom, usg wykazało że wszystkie więzadła mi się zagoiły, mają tylko jakieś zwłóknienia. Gorzej jest z łękotką, ale chodzę na lasery, kopią mnie prądem, ciągle jem galatetki i kolagen olimpu. Robie też kledzikowe ćwiczonka i po każdym seansie lecę klęczeć w zaspie śniegu, wcieram jakieś maści..... Kiedy odzyskam już dawną sprawność(już bardzo niedługo:-)) To raczej nie będę biegać przez dłuuugi czas więcej jak 5 kilometrów, zastąpie to rowerem, wolę nie ryzykować i nie zostać kaleką.... Ale tobie życze powodzenia w maratonie.
Kolanom nie odpuszczać!
: 19 lut 2004, 12:48
autor: ArthurP
Dziś na fizykoterapii poznałem kadrowicza w triathlonie. Gadamy sobie oczywiście o kolanach, on zachwala swoje że są w idealnym stanie, i w pewnym momencie dorzuca: "łąkotki mam oczywiście popękane, wyszło to na artrokopii ale przecież każdy kto robi ekstremalne sporty ma popękane i w niczym to nie przeszkadza jak się ma solidne mięśnie".
A u mnie dziś po raz pierwszy nie trzeba było robić punkcji! - te wyciągi ze świni robią swoje
(Edited by ArthurP at 12:49 pm on Feb. 19, 2004)
Kolanom nie odpuszczać!
: 19 lut 2004, 13:48
autor: Friend
te wyciągi ze świni robią swoje
Możesz napisać więcej o tych wyciągach ?
(Edited by Friend at 8:33 pm on Feb. 19, 2004)
Kolanom nie odpuszczać!
: 19 lut 2004, 15:52
autor: foma
może ta świnia jest pod postacią gallertu :)