Strona 1 z 1
Nitrobolon- biegacze...
: 27 lut 2012, 20:44
autor: patryk91
Stosował ktoś ten środek, albo jego pochodne?

Re: Nitrobolon- biegacze...
: 28 lut 2012, 19:03
autor: F@E
Dej se spokój...
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 01 mar 2012, 09:00
autor: apaczo
Te i inne jak ja to nazywam POMPERY są fajnymi zabawkami dla doświadczonych pakerów którzy chcą drastycznie spompować baniaki. Efekty są całkiem niezłe z ty że nie można tego typu preparatów nadużywać.
W Sportach wytrzymałościowych a takim jest długie bieganie taki środek uważam za zbyteczny (są inne -lepsze)
dla sprinterów dzięki zastosowaniu różnych mieszanek kreatyn i czasami 1,3 - Dimethylamylamine (Geranium) jest to całkiem niezła petarda.
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 01 mar 2012, 16:07
autor: F@E
Wsadź to między bajki
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 01 mar 2012, 19:31
autor: Colin2000
Marketing koledzy marketing... Owszem ,,pod pompouje,, Cie nitrobolon ale to efekt ,,chwilowy,, do biegania sie nie nadaje. Bedziesz w I fazie stosowania strasznie odczuwał ,,puchnacych,, łydek później nogi beda cieższe itp. Lepiej juz zastosowac kreatyne (jabczan)
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 01 mar 2012, 19:49
autor: mariod
patryk91 pisze:Stosował ktoś ten środek, albo jego pochodne?

Wiesz co co? nie głupiej.
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 11 mar 2012, 20:53
autor: tompoz
mariod pisze:patryk91 pisze:Stosował ktoś ten środek, albo jego pochodne?

Wiesz co co? nie głupiej.
Mariod człowiek ma intelekt po to by dostosowac dawki supli do rzeczywistosci biegowej np. dam przykład man body octane i clout
Tompoz
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 02 kwie 2012, 10:48
autor: hurdler
Nitrobolon, dla sprintera jak najbardziej (100 - 200m). Na 400m może być zbyt duża pompa - Cytrulina i Arginina + jabłczan kreatyny mogą skutecznie spompować mięśnie. Efekt ten może przeszkadzać w końcowej fazie biegu (od 400m w górę). Sam brałem podobny produkt - Carnogenic z Trec i po tygodniu musiałem odstawić, ponieważ strasznie mnie pompowało na ostatnich metrach - krok był krótszy i ręce miały mniejszy zakres ruchu. Jeśli biegasz 100 lub 200m to polecam, jeśli coś dłuższego to nie ma sensu.
Re: Nitrobolon- biegacze...
: 02 kwie 2012, 13:26
autor: apaczo
W Sportach wytrzymałościowych a takim jest długie bieganie taki środek uważam za zbyteczny (są inne -lepsze)
dla sprinterów dzięki zastosowaniu różnych mieszanek kreatyn i czasami 1,3 - Dimethylamylamine (Geranium) jest to całkiem niezła petarda.[/quote]
hurdler i jak tu sie z tobą nie zgodzić
Praktyk ma zawsze rację.