Strona 1 z 1

Asics Tech Tours w Polsce?

: 26 maja 2009, 11:36
autor: Irko S
Właśnie zarejestrowałem się do darmowej analizy stóp podczas biegu.
Jeżeli mieszkacie w UK można tego dokonać na tej stronie

http://www.asics.co.uk/running/tech_tours/

Jak to wygląda w Polsce? Czy Asics prowadzi taką działalność u nas,bo ciężko się zorientować na stronie polskiej Asics.

http://www.asics.pl/running/tech_tours/18

Czy ktoś już robił takie badanie?

: 26 maja 2009, 15:56
autor: run
Nic o tym mi nie wiadomo. Ostatnio Reebok prowadził świetną akcję ze skanerami w Intersporcie, teraz Adidas coś takiego robi ale tylko we Wrocławiu.

Z tego co pamiętam z moich spacerów po sklepach w Londynie to nie ma problemu z analizą stóp chociażby w Nike Centre.

: 26 maja 2009, 16:15
autor: Irko S
W sumie jak ktoś ma dostęp do bieżni mechanicznej i może nagrać video swojego biegu do analizy to wystarczy zainstalować Dartfish 4.5.2.0,który bez problemu można znaleźć w pełnej wersji na torrentach.

Z tego co się orientuję to właśnie tego używają specjaliści asics do analizy.

: 02 cze 2009, 17:37
autor: Irko S
No i już po spotkaniu z miłą pracowniczką Asics. Cały test to 10 minut z czego około 3 minuty na bieżni,reszta to analiza stylu biegu i dobór obuwia.
Niestety z moimi stopami wszystko jest w porządku (neutral food strike) :).Chociaż,według mnie, na filmie można było się dopatrzyć lekkiej suppinacji prawej nogi. Niestety to wynik koślawej techniki biegania pozostałej po uprawianiu duatlonu.