Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Życiówka na 10k: 43
Życiówka w maratonie: 3:55

Nieprzeczytany post

Lekarka "powiadamiała system z urzędu", przy skierowaniu na test. W (tfu!) sanepidzie kwarantannę niby mi pan odkliknął, ale psy nadal przyjeżdżały. Już wtedy nie odbierałem telefonu, ani nie wychodziłem. To wszystko to zespół działań pozornych, nad których realnym sensem nikt się nie zastanawiał. Zresztą, życie społecznie raczej na tym się właśnie zasadza.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2022. roku przebiegłem 3333 km.
New Balance but biegowy
Lukib
Wyga
Wyga
Życiówka na 10k: 43:35
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W Norwegii było podobnie. Na początku był problem z testami więc wystarczyło przedzwonić do lekarza i powiadomić o symptomach żeby dostać 14 dni wolnego. Nie było jednak sprawdzania po domach. A mógłoby być bo mało osób przestrzegało kwarantannę.
Później był wymagany test w punktach kontrolnych.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Życiówka na 10k: brak

Nieprzeczytany post

50latek pisze: 13 sty 2023, 15:23 Kwarantanna z chorobą w tamtych czasach raczej nie miała za wiele wspólnego. Dostawało się ja urzędowo z różnych czasami absurdalnych powodów.
Ale po 50 latach w tym kraju to cię jakoś specjalnie dziwi? Przypomnę, że w Krakowie gość (zdrowy) dostał karę 5000 zł za jazdę rowerem po bulwarach wiślanych, na których jest główna ścieżka rowerowa łącząca kilka dzielnic. Miał jechać drogą między autami, bo bulwary to w papierach jest park i należało je zamknąć.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Nieprzeczytany post

Obrazek
Ja tu taką ciekawostkę wrzucę w temacie ;)
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Życiówka na 10k: 43
Życiówka w maratonie: 3:55

Nieprzeczytany post

Nic dziwnego, wszak na budowach wszyscy w maskach...
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2022. roku przebiegłem 3333 km.
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Nieprzeczytany post

Czas biegnie nieubłaganie i większość z Nas powoli zapomina o
emocjonalno/naukowych przeżyciach,(vide Świeżak), :oczko:
czy
szlachetnych, mentalnych uniesieniach (vide kangurka) :hahaha:
które nastąpiły po masowych zabiegach, kompulsywnego wstrzykiwania mRNA.

Żeby być precyzyjnym, wstrzykiwania "programu",
odpowiedzialnego za przeprogramowanie naszych komórek,
do produkcji białek kolca S (kolca wirusa SARS-CoV-2, pełniącego funkcję antygenu). :taktak:

Już podczas fazy przygotowawczej i początkach wprowadzania w czyn
tej bezprecedensowej światowej akcji, odzywały się nieśmiałe głosy sceptycznie nastawionych naukowców, zagłuszane tępym wyciem licznego stada ignorantów.
(zarówno zachwyconych nowym eksperymentalnym gadżetem, jak i tych zalęknionych antyszczepionkowców)

Teraz nadchodzi czas podsumowania i rozliczeń.
Coraz częściej zaczynamy dostrzegać w przestrzeni publicznej jednoznaczne sygnały.
Już nie trzeba poszukiwać informacji ukrytych
na różnych specjalistycznych Medscape-ach!

Niepokojące informacje zaczynają się pojawiać w "internetach dla prostego ludu"!
Oto proszę na niemieckim portalu dla Polaków:

"Sześć zaskakujących faktów na temat alzheimera.
Jednym z czynników ryzyka jest covid."

https://www.medonet.pl/choroby-od-a-do- ... 68595.html
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Nieprzeczytany post

marek301 pisze: 24 sty 2023, 17:38 Czas biegnie nieubłaganie i większość z Nas powoli zapomina o
emocjonalno/naukowych przeżyciach,(vide Świeżak), :oczko:
czy
szlachetnych, mentalnych uniesieniach (vide kangurka) :hahaha:
które nastąpiły po masowych zabiegach, kompulsywnego wstrzykiwania mRNA.

Żeby być precyzyjnym, wstrzykiwania "programu",
odpowiedzialnego za przeprogramowanie naszych komórek,
do produkcji białek kolca S (kolca wirusa SARS-CoV-2, pełniącego funkcję antygenu). :taktak:

Już podczas fazy przygotowawczej i początkach wprowadzania w czyn
tej bezprecedensowej światowej akcji, odzywały się nieśmiałe głosy sceptycznie nastawionych naukowców, zagłuszane tępym wyciem licznego stada ignorantów.
(zarówno zachwyconych nowym eksperymentalnym gadżetem, jak i tych zalęknionych antyszczepionkowców)

Teraz nadchodzi czas podsumowania i rozliczeń.
Coraz częściej zaczynamy dostrzegać w przestrzeni publicznej jednoznaczne sygnały.
Już nie trzeba poszukiwać informacji ukrytych
na różnych specjalistycznych Medscape-ach!

Niepokojące informacje zaczynają się pojawiać w "internetach dla prostego ludu"!
Oto proszę na niemieckim portalu dla Polaków:

"Sześć zaskakujących faktów na temat alzheimera.
Jednym z czynników ryzyka jest covid."

https://www.medonet.pl/choroby-od-a-do- ... 68595.html
Podsumowując żelazną logikę zawartą w powyższych wypocinach Mareczka: po latach prezentowania się jako orędownik i posiadacz tajemnicy długiego życia w zdrowiu, teraz będzie walczył ze szczepionkami zapobiegającymi infekcji, która może doprowadzić do choroby Alzheimera :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Emocjonalnymi wstawkami typu "tępe wycie", "stado ignorantów", "emocjonalno/naukowe przeżycia" tego nie zamaskujesz, tytanie intelektu :oczko:
ODPOWIEDZ