Strona 1 z 1
Świat Supli
: 01 cze 2016, 12:30
autor: magdaduda
Świat Supli to miejsce, w którym zainwestujecie Państwo w najlepsze na rynku odżywki dla sportowców. Nasz sklep działa w formacie kompleksowym. To znaczy, że dostarczamy suplementy pozwalające udoskonalić dowolny plan treningowy. Sprzedajemy kreatyny, białka, aminokwasy, glutaminy, regeneratory stawów oraz sprawdzone, bardzo mocne spalacze tłuszczu, dodatkowo pobudzające organizm do działania. W bazie naszego sklepu występują setki produktów. Wiele z nich ma powiązanie z bezpłatną przesyłką. Zakupy zrobicie Państwo na swiatsupli.pl.
Re: ŚWIAT SUPLI
: 01 cze 2016, 12:33
autor: Yahoo
magdaduda pisze:Świat Supli to miejsce, w którym zainwestujecie Państwo w najlepsze na rynku odżywki dla sportowców. Nasz sklep działa w formacie kompleksowym. To znaczy, że dostarczamy suplementy pozwalające udoskonalić dowolny plan treningowy. Sprzedajemy kreatyny, białka, aminokwasy, glutaminy, regeneratory stawów oraz sprawdzone, bardzo mocne spalacze tłuszczu, dodatkowo pobudzające organizm do działania. W bazie naszego sklepu występują setki produktów. Wiele z nich ma powiązanie z bezpłatną przesyłką. Zakupy zrobicie Państwo na swiatsupli.pl.
A myslalem, ze cos nowego chociaż, kreatyne, bcaa, spalacze tłuszczu, witaminy i minerały mozna znalezc w kazdym sklepie dla sportowców, no coz nic innego nie wymysla, tylko będą powielać te same produkty.
Wysłane z mojego SM-G360F .
Re: Świat Supli
: 01 cze 2016, 22:55
autor: KUBATRIX
Pierwsza strona i ...
Baton Matrix PRO na wyprzedaży kosztuje więcej niż ten sam produkt obok
Będą jakieś zniżki dla użytkowników tego forum ?

Re: Świat Supli
: 28 cze 2016, 16:41
autor: Portallo
Ten Matrix PRO jest serio pyszny, haha
Re: Świat Supli
: 28 cze 2016, 16:55
autor: Skoor
Znajomy mi mowil, ze jego znajomy raz zamowil i dostal sraczki jak z tad do Sandomierza.
Re: Świat Supli
: 28 cze 2016, 18:17
autor: Portallo
Skoor pisze:Znajomy mi mowil, ze jego znajomy raz zamowil i dostal sraczki jak z tad do Sandomierza.
Haha, może to indywidualna kwestia!
Re: Świat Supli
: 28 cze 2016, 18:20
autor: Skoor
Nie, bo znajomy znajomego tego znajomego tez zamowil i tez dostal. Nie wiem moze sraczka byla w promocji i dostawal kazdy do zamowienia.
Re: Świat Supli
: 28 cze 2016, 18:21
autor: Portallo
Skoor pisze:Nie, bo znajomy znajomego tego znajomego tez zamowil i tez dostal. Nie wiem moze sraczka byla w promocji i dostawal kazdy do zamowienia.
Ja jadłem kilka razy, ale nie dostałem żadnego dodatku ://
Re: Świat Supli
: 29 cze 2016, 13:18
autor: Yahoo
Portallo pisze:Skoor pisze:Nie, bo znajomy znajomego tego znajomego tez zamowil i tez dostal. Nie wiem moze sraczka byla w promocji i dostawal kazdy do zamowienia.
Ja jadłem kilka razy, ale nie dostałem żadnego dodatku ://
To bylo sie upomnieć ze prezentu nie dostałes.
Wysłane z mojego SM-G360F .
Re: Świat Supli
: 26 lip 2019, 00:01
autor: Arti
Portallo pisze:Skoor pisze:Znajomy mi mowil, ze jego znajomy raz zamowil i dostal sraczki jak z tad do Sandomierza.
Haha, może to indywidualna kwestia!
Właśnie kilka dni temu słyszałem ,że Sandomierz to piękne miasto i trzeba je odwiedzić..ktoś może potwierdzić?

Re: Świat Supli
: 04 paź 2020, 22:02
autor: wesneros
Nigdy, nigdy więcej nie kupie nic w tym sklepie po tym jak przyslali mi zepsutą kreatynę z data produkcji z 2016...
Re: Świat Supli
: 31 paź 2020, 12:29
autor: taczek
PRO jest dość dobry, nie stosuje czesto bo wolę stosować lepszą diete