Strona 1 z 1

Tchibo od 7 października

: 01 paź 2013, 18:12
autor: SirM
Od 7 października w sklepach Tchibo (i pewnie w sklepie netowym tchibo.pl) będą rzeczy do biegania.
Mam papierowy katalog, ale nie widzę go na stronie. Ogólnie dość sporo wszystkiego.

Re: Tchibo od 7 października

: 01 paź 2013, 20:43
autor: rob8043
jakies foto /skan da rade zrobic?

Re: Tchibo od 7 października

: 01 paź 2013, 20:49
autor: kachita
Można obejrzeć na niemieckiej stronie: http://www.tchibo.de/sportbekleidung-sp ... 21245.html - nie przejmujcie się tym dużym niebieskim, można zjechać ze stroną na dół, to się zmniejszy.

Re: Tchibo od 7 października

: 02 paź 2013, 07:54
autor: mocjakdynamity
i po polsku:
http://www.tchibo.pl/ubrania-sportowe-u ... 40_running

ktoś coś może zarekomendować?

Re: Tchibo od 7 października

: 02 paź 2013, 16:14
autor: Christos
Ceny jak w każdym sklepie i 100% drożej niż w Lidlu a jakość taka sama ,nie polecam.

Re: Tchibo od 7 października

: 02 paź 2013, 16:37
autor: kachita
Moim zdaniem jakość ciuchów jest lepsza niż w Lidlu, materiały są jakieś takie przyjemniejsze w dotyku. Ale to trzeba samemu wypróbować, co komu pasuje.

Re: Tchibo od 7 października

: 02 paź 2013, 20:30
autor: adamski1971
Tchibo to nie to samo co Lidl
rękawiczki z Lidla z ostatniej gazetki wytrzymały jeden trening i już mam dziury - straszna lipa

Re: Tchibo od 7 października

: 11 paź 2013, 17:28
autor: 1x2lupus
Dokładnie.
Ja mam ciuchy z Tchibo kupowane w poprzednim sezonie (legginsy oraz legginsy 3/4). Jakościowo super.

Re: Tchibo od 7 października

: 11 paź 2013, 19:47
autor: LoveBeer
moja zona kupila kurtke ta z zielona gora - jest to 'replika' nikiego fanatic hoody ;) fajne kolory, fajny fason. meska kurtka jest juz troche inna - inne szycie, gumki na rekawach i w pasie i chyba kapke grubsza jest. w tej cenie mysle ze warto. rewelacyjne sa za to spodnie ;) (ja wzialem te tansze i mysle ze grubsze nie beda potrzebne na zime) no i rozmiarowka rzeczywiscie jakas ogromna, jak ktos chce kupic to niech od razu rozmiar mniej bierze (dotyczy gory, spodnie byly ok)

ps: w innym watku poruszyk ktos kwestie dlugosci rekawow - ja mysle ze dlugosc tychze jest calkiem normalna (dla mnie np sa za krotie, widocznie mam lapy jak malpiszon) - w porownaniu do rzeczonego fanatic hoody sa krotsze.

Re: Tchibo od 7 października

: 11 paź 2013, 21:32
autor: TajPan
adamski1971 pisze:Tchibo to nie to samo co Lidl
rękawiczki z Lidla z ostatniej gazetki wytrzymały jeden trening i już mam dziury - straszna lipa
W zeszłym roku rękawiczki z Tchibo rozpruły mi się na szwie na pierwszym treningu, wymienione - po kilku zacerowała mama ;-))