Sklepy w Warszawie

Awatar użytkownika
Cintra
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 22 lip 2012, 19:02
Życiówka na 10k: 54:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek zdążyłam się już wybrać i co nieco kupić :D Pani nawet pomogła, choć moje pytania były totalnie laickie, typu: która bluza jest cieplejsza, do ilu stopni itp itd. Natomiast masz całkowitą rację, gdy będę szukać butów, prawdopodobnie ponownie wybiorę się do Ergo.

O ile dobrze pamiętam te Nike generalnie chodzą za 10-19zł więcej, po za tym kocham miłością wielką ZENki, 50zł + 3 h i voila! :)
Obrazek

BLOG

KOMENTARZE

"Confront your enemies, avoid them when you can."
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
martinelli
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 27 lis 2011, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy w Galerii Mokorów jest wciąż fabryczny sklep new balance ?
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

martinelli pisze:Czy w Galerii Mokorów jest wciąż fabryczny sklep new balance ?
http://www.goldenline.pl/forum/1895756/ ... cja-sklepu
Awatar użytkownika
stf
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 04 lis 2012, 14:22
Życiówka na 10k: 46:30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Nieprzeczytany post

A sklepy z butami minimalistycznymi?

Takie marki jak np.:

http://www.lemsshoes.com/
http://www.vivobarefoot.com/

ciężko jest dostać (ja znalazłem tylko wysyłkowe).
Mężczyzna, ur. 1980, wzrost 185 cm
* 10 km: 0h:46m:30s
* Półmaraton: 1h:50m
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 729
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak sytuacja ze sklepami w Warszawie wygląda dziś? Chodzi o sklepy gdzie można kupić buty i odzież sportową oraz wybór jest dość spory i są sprzedawcy którzy znają się coś na bieganiu i potrafią doradzić.
Polecacie/znacie coś oprócz
- Sklep Biegacza
- Runners Club
- Decathlon ?
[size=85][b]5km:[/b] 17:59; [b]10km:[/b] 37:37; [b]HM:[/b] 01:28:40[/size]
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zdecydowanie Studio Sport na Broniewskiego
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tez Studio Sport polecam.
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 729
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pojawiły się przez te ponad 2 lata jakieś fajne sklepy, gdzie obsługa doradzi w zakupie butów do biegania?
[size=85][b]5km:[/b] 17:59; [b]10km:[/b] 37:37; [b]HM:[/b] 01:28:40[/size]
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

marcin9709 pisze: 08 paź 2021, 21:15 Pojawiły się przez te ponad 2 lata jakieś fajne sklepy, gdzie obsługa doradzi w zakupie butów do biegania?
Przez ostatnie dwa lata to prędzej bym się spodziewała, że sklepy, które były, zostały z wiadomych względów zamknięte. Ja ze sklepów stacjonarnych nie korzystam, ale np. odbierałam czasem osobiście zamówienia w RunnersClub, i już nie mają sklepu stacjonarnego.
A co by Ci miała obsługa doradzać?
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 729
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przez ostatni miesiąc zamówiłem i przymierzyłem już chyba z 6 par butów. Były albo za duże, albo za małe (mimo sąsiednich numerów). Kupując np na Zalando nie ma informacji ani o wadze biegacza, ani o poziomie amortyzacji. Teraz np potrzebuję butów raczej na dłuższe wybiegania i kompletnie nie wiem, wśród jakich modeli szukać.
Byłem miesiąc temu w Martes to powiedziałem jaki mam rozmiar to Pan pokazywał mi buty o pół centymetra mniejsze niż długość stopy. Szukam więc sklepu, gdzie obsługa będzie miała chociaż minimalne pojęcie o butach do biegania.
W Studio Sport byłem i faktycznie dobrze doradzili mi z butami. W runnersclub też całkiem nieźle, ale były problemy z paragonem, który miałem dostać na konto. Chyba jedynie w Sklepie Biegacza nie byłem, biorąc pod uwagę te bardziej znane.
[size=85][b]5km:[/b] 17:59; [b]10km:[/b] 37:37; [b]HM:[/b] 01:28:40[/size]
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 522
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marcin9709 pisze: 14 paź 2021, 13:42 Przez ostatni miesiąc zamówiłem i przymierzyłem już chyba z 6 par butów. Były albo za duże, albo za małe (mimo sąsiednich numerów). Kupując np na Zalando nie ma informacji ani o wadze biegacza, ani o poziomie amortyzacji. Teraz np potrzebuję butów raczej na dłuższe wybiegania i kompletnie nie wiem, wśród jakich modeli szukać.
Byłem miesiąc temu w Martes to powiedziałem jaki mam rozmiar to Pan pokazywał mi buty o pół centymetra mniejsze niż długość stopy. Szukam więc sklepu, gdzie obsługa będzie miała chociaż minimalne pojęcie o butach do biegania.
W Studio Sport byłem i faktycznie dobrze doradzili mi z butami. W runnersclub też całkiem nieźle, ale były problemy z paragonem, który miałem dostać na konto. Chyba jedynie w Sklepie Biegacza nie byłem, biorąc pod uwagę te bardziej znane.
No to zostaje Ci się tam udać a potem trzymać jednej sprawdzonej marki aby online zamawiać
marcin9709
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 729
Rejestracja: 31 paź 2015, 17:41
Życiówka na 10k: 37:37
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Teraz najbardziej jestem zadowolony ze swoich NB, jednak chyba różne modele mają różne rozmiarówki, bo zamówiłem z 2 modele w rozmiarze aktualnych butów i oba zupełnie inaczej leżały na stopie.
[size=85][b]5km:[/b] 17:59; [b]10km:[/b] 37:37; [b]HM:[/b] 01:28:40[/size]
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 855
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Byłem w Sklepie Biegacza na Wybrzeżu Kościuszkowskim, duży sklep, sporo mają na stanie, 3 pary (w tym 2 kolców tam nabyłem). Jak planujesz kupić którąś z popularnych marek (Nike, Adidas, Asics, NB, Brooks, Mizuno mniej ale też mają) , to bez problemu znajdziesz i przymierzysz. Co do doradzania, to ja tam szedłem z nastawieniem że przymierzam to co sobie upatrzyłem i sprawdzam czy mi pasuje, ale załogę mają dosyć doświadczoną, więc pewnie bez problemu doradzą przy wyborze.

Ostatnio pojawił się sklep For Pro na Wilanowie, jest chyba w jakiś sposób powiązany z Mariuszem Giżyńskim, tam mają Nike, OnRuning, Adidasa i UnderArmour. W środku nie byłem i co mają na miejscu to nie wiem, ale widziałem, że dużo wydarzeń organizują, zapowiada się na fajne miejsce. Jak ktoś ma blisko, to pewnie warto odwiedzić.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

przemekEm pisze: 14 paź 2021, 16:54Ostatnio pojawił się sklep For Pro na Wilanowie, jest chyba w jakiś sposób powiązany z Mariuszem Giżyńskim, tam mają Nike, OnRuning, Adidasa i UnderArmour. W środku nie byłem i co mają na miejscu to nie wiem, ale widziałem, że dużo wydarzeń organizują, zapowiada się na fajne miejsce. Jak ktoś ma blisko, to pewnie warto odwiedzić.
Ten sklep jest już jakieś dwa lata, czasem przejeżdżam tamtędy na rowerze. To chyba kontynuacja sklepu For Pro, który był kiedyś przy Legii, a może nadal jest? Nie wiem.
A co doradzania, to mnie akurat irytuje, gdy ktoś próbuje mi coś doradzać, wolę sama przymierzyć i wybrać, i lepiej znam swoje preferencje. No ale może jestem specyficzna. Poza tym czasem nawet trochę niepasujący but po jakimś czasie się ułoży. Kiedyś zdarzało mi się wygrywać albo dostawać buty, nie zawsze były idealne, ale zawsze w końcu jakoś je "oswajałam".
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 522
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

beata pisze: 14 paź 2021, 17:59
przemekEm pisze: 14 paź 2021, 16:54Ostatnio pojawił się sklep For Pro na Wilanowie, jest chyba w jakiś sposób powiązany z Mariuszem Giżyńskim, tam mają Nike, OnRuning, Adidasa i UnderArmour. W środku nie byłem i co mają na miejscu to nie wiem, ale widziałem, że dużo wydarzeń organizują, zapowiada się na fajne miejsce. Jak ktoś ma blisko, to pewnie warto odwiedzić.
Ten sklep jest już jakieś dwa lata, czasem przejeżdżam tamtędy na rowerze. To chyba kontynuacja sklepu For Pro, który był kiedyś przy Legii, a może nadal jest? Nie wiem.
A co doradzania, to mnie akurat irytuje, gdy ktoś próbuje mi coś doradzać, wolę sama przymierzyć i wybrać, i lepiej znam swoje preferencje. No ale może jestem specyficzna. Poza tym czasem nawet trochę niepasujący but po jakimś czasie się ułoży. Kiedyś zdarzało mi się wygrywać albo dostawać buty, nie zawsze były idealne, ale zawsze w końcu jakoś je "oswajałam".
Takie podejście w takich sklepach to często wydaje mi się jest wobec amatorów i pracownicy traktują tak wszystkich. A jak ktoś biega dłużej to jak mówisz przychodzi konkretnie po coś i nie potrzebuje oglądać innych par tylko to co upatrzone.
ODPOWIEDZ