Teraz jest Wt, 19 lutego 2019, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biegowe zakupy z aliexpress
Nowy postNapisane: Pn, 7 stycznia 2019, 18:30 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Kolega napisał o bluzach a ty o butach. Naprawdę nie widać różnicy?

Wysłane z mojego SM-G950F .

Nowy postNapisane: Pn, 7 stycznia 2019, 19:24 
Stary Wyga
Stary Wyga

Akurat o buty z ali to ja na ten przykład nie mam się co martwić, noszę kajaki i tam takich rozmiarów się za często nie spotyka, więc nie kupię nawet jakbym chciał. Wątpię jednak żeby znacząco odbiegały od jakichś tanich butów jakie można kupić u nas.

Bieg: 5k 18:30 (track), 10k 39:30 (las), HM 1:31:00 (las) | Rower: FTP 330W | Wiosło (C2): 2k 7:40, 5k 19:03, 6k 22:51, 10k 40:10
Strava
Endomondo: Kapitan Dynamo

Nowy postNapisane: Wt, 8 stycznia 2019, 13:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

BratKarol napisał(a):

A i ja się z Tobą nie zgodzę, nie wyobrażasz sobie chyba kupić butów do biegania z Ali i ruszyć w nich nawet i na 15stke wątpię że ktokolwiek by wytrzymał. :wrrwrr:

Ja - mam dedykowane wkładki, kupuję rozmiar pod długość wkładki, i biegam jak od setek kilometrów. Życie nie jest czarno-białe :P

M40 PB: 5km 17:10, 10km 35:32 HM 1:16:32 M 2:45:28

Nowy postNapisane: Pn, 21 stycznia 2019, 19:40 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Pytanie takie bardziej ogólne :) Kupował ktoś na AliE. bransoletki mesh do smartwatchy?
Chciałem zakupić do swojego Huawei-a watch gt. Są takie np. za około 3 $ i za około 10$. Wizualnie bardzo podobne, no i zastanawiam się czy czymkolwiek się różnią (poza ceną oczywiście).
Przy okazji w aukcjach opisane, że:
"20mm 22mm band huami amazfit bip for Samsung Gear sport s2 S3 Frontier Classic galaxy watch 42mm 46mm strap huawei watch gt 2" więc pewnie to pasuje wszędzie :) Może ktoś kupił i może coś opowiedzieć o jakości/używaniu?

Nowy postNapisane: Wt, 12 lutego 2019, 16:37 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

witajcie
kupowaliście może smartwatch / pulsometr / smartband na ALI?

Przecież skoro oni robią elektronikę to może kupić coś co u nas kosztuje 1000 PLN a tam 220+wysyłka i czas? Ma to sens?
Nie wiem na ile cena tam gra rolę bo widzę konkretny produkt jakiś smartband huawei za 30 / 40 / 50USD - wszystkie takie same czy bieżecie najdroższy (tańszy niż e EU!)?

Nowy postNapisane: Wt, 12 lutego 2019, 22:03 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

70MA52 napisał(a):
witajcie
kupowaliście może smartwatch / pulsometr / smartband na ALI?

Przecież skoro oni robią elektronikę to może kupić coś co u nas kosztuje 1000 PLN a tam 220+wysyłka i czas? Ma to sens?
Nie wiem na ile cena tam gra rolę bo widzę konkretny produkt jakiś smartband huawei za 30 / 40 / 50USD - wszystkie takie same czy bieżecie najdroższy (tańszy niż e EU!)?

Oczywiście, że warto kupić :) ale...
W przypadku produktów znanych firm aż takich przebitek cenowych na AliE nie ma. Nie licz, ze kupisz np. Garmina kosztującego u nas 1000zł za 500. Wychodzi to podobnie cenowo i wielkiego sensu nie ma (dodatkowo mogą być problemy z uznawaniem serwisu w Europie itp.).

Okazje to są w "niemarkowej" (albo nieznanych firm u nas) elektronice. Tutaj warto sobie kupić samemu bo nasi sprytni handlowcy sprzedaja np. za 400zl a na AliE to samo za 200. Te zegarki, smartwatche są całkiem fajne, działają, niektóre mają duże możliwośći itp. Da się to używać :)
Polecam Ci tylko zrobić jak najlepsze rozeznanie tematu o tym co chcesz kupić (są np. testy na youtubie wielu rzeczy). Minusem tańszej chińszczyzny z reguły jest fakt, że to "zamknięte systemy". Nie ma później wielu aktualizacji systemu więc jak kupisz sprzęt, który nie ma od razu opcji na których Ci zależy to nie licz, że z czasem będzie update softu.
A sam zakup jest bardzo bezpieczny. Sprzedawcy raczej rzetelni. Trackingi gdzie jest paczka działąją. Aliexpress gwarantuje w sumie bezpieczeństwo transakcji więc opcja, że wpłacisz i nic nie dojdzie jest praktycznie żadna.

Nowy postNapisane: Śr, 13 lutego 2019, 10:25 
Wyga
Wyga

Kupowałem smartbanda Makibes G03 (~120 zł, wbudowany GPS), smartwatcha Makibes G07 (~270, GPS). Używałem Xiaomi MI Band 3 oraz Xiaomi Stratos 2.

Wszystko działało ok, Makibes z minusów nie pokazywał średniego tempa, tylko chwilowe i apka była bardzo przeciętna.

Natomiast ludzie bardzo sobie chwalą Xiaomi Stratos 2 - za ~600 zł masz odpowiednik Garmina za 3000 zł. Moim zdaniem jak najbardziej warto.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]