FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

U mnie o 11 było 100%, a teraz o 21 jest 96%. Jakoś idzie wytrzymać :hahaha: No....tylko ja na 5x + jadę :spoczko:
New Balance but biegowy
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

keiw pisze:A jakiś czas temu koledzy nabijali się, że ładuję co 4-5 dni swojego V-V ;-)


Wysłane z mojego SM-G950F .
Ja nie wiem o czym kolegowie pisza. Mi trzyma pelne 2 tygodnie, z 6 treningami ok 60 min z GPS plus HRM-Run.
W zeszlym tyg ktoregos dnia mialem malo czasu i poszedlem na krotka przebiezke, lacznie 28 minut GPSa. Jak zaczynalem mialem 12% baterii, jak skonczylem i zapisalem bieg mialem...12% baterii. W piatek wieczorem naladowalem do 100%. W miedzyczasie mialem jeden trening i teraz mam 94%.
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Dział sf uważam za otwarty :uuusmiech:
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:Dział sf uważam za otwarty :uuusmiech:
Ze 2 tygodnie na baterii z 6cioma treningami to jest dla Ciebie sf? Mialem to samo w 935, tez sf? Wczesniej Fenix 3 i 5 po 12 dni mniej wiecej. Dla mnie raczej sf to jest ledwo tydzien na jednym ladowaniu albo jeden dzien jak niektorzy pisza. Moze ludzie maja wadliwe egzemplarze, niech wymieniaja.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4111
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

kumpel ma też 945, nie ma szans na takie wyniki.
sorry ale brzmi jak bajka.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

2 tygodnie, w tym do 6 godzin treningu (przez te dwa tygodnie) z baterią 100 -> 0%? Moim zdaniem na granicy zrabialności przez ten zegarek. Trudne do osiągnięcia, ale wydaje się nie niemożliwe, przynajmniej na podstawie obserwacji obecnego zachowania baterii.
Jan123

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:kumpel ma też 945, nie ma szans na takie wyniki.
sorry ale brzmi jak bajka.
Co do baterii dziś dostałem info z Garmina ,ze oxygen działa tylko miedzy 00 do 04 nad ranem ze względów na wydłużenie baterii.

Wyłączyłem aktualnie totalnie oxygen i miernik batterii mi pokazuje , że MOŻE wytrzyma 9 dni .

Tylko po jakiego Hu.... Garmin robi coś co nie jest przydatne - mam tu na myśli z oxygenem nie wytrzyma dłużej niż 3 dni !
Jaka kol wiek aklimatyzacja trwa dłużej niż 3 dni.
To Garmin ma plan taki ,ze: idzie się w góry aby alimatyzować i codziennie się ładuje zegarek jak telefon.
W sumie chyba aby używać 100% zegarka to trzeba ładować 30 minut codziennie minimum a moze cały czas ma być podłaczony do powerbanka . Chyba 945 gubi wielki plusy Garminów ,ze zegarek trzyma ponad tydzien ;-(
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:kumpel ma też 945, nie ma szans na takie wyniki.
sorry ale brzmi jak bajka.
Nie no bez jaj panowie. Od Fenixa 3 kazdy garmin ktorego mam trzyma okolo 2 tygodni w zaleznosci od uzytkowania. Z 3 treningami tygodniowo. Fenixy moze ze 2 dni krocej, 935 i 945 2 dni dluzej. Moze cos robie zle, dajcie znac co robic zeby padal po kilku dniach jak niektorzy pisza. W 945 wylaczylem tylko jedna rzecz, ten oxy cos tam. Reszta wszystko jak z fabryki, GPS w trybie GPS + GLONASS i co sekunde, tak jak zawsze ustawiam te zegarki. Spada ok 5% dziennie w dni nie treningowe i ok 10% w dni treningowe. Ja nie slucham muzyki podczas biegania no i zdejmuje zegarek na noc. Tyle.
Jan123

Nieprzeczytany post

djhonda pisze:
cichy70 pisze:kumpel ma też 945, nie ma szans na takie wyniki.
sorry ale brzmi jak bajka.
Nie no bez jaj panowie. Od Fenixa 3 kazdy garmin ktorego mam trzyma okolo 2 tygodni w zaleznosci od uzytkowania. Z 3 treningami tygodniowo. Fenixy moze ze 2 dni krocej, 935 i 945 2 dni dluzej. Moze cos robie zle, dajcie znac co robic zeby padal po kilku dniach jak niektorzy pisza. W 945 wylaczylem tylko jedna rzecz, ten oxy cos tam. Reszta wszystko jak z fabryki, GPS w trybie GPS + GLONASS i co sekunde, tak jak zawsze ustawiam te zegarki. Spada ok 5% dziennie w dni nie treningowe i ok 10% w dni treningowe. Ja nie slucham muzyki podczas biegania no i zdejmuje zegarek na noc. Tyle.
no mi dzis zjadł 24h 15% wyłączony oxy, treningi tylko gps +hr+stryd
moze to tak dużo konsumuje , że spie z nim i bluetooth 24h.

MOże djhonda jak wyłączasz na noc to dłużej trzyma, jak zegarek tyko włącza się na treningi to może i wytrzyma 2 tygodnie .
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8788
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Samo zdejmowanie na noc, to na pewno daje dużą różnicę.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Pewnie i na noc wyłącza :)
Jan123

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:Pewnie i na noc wyłącza :)
Brakuje tylko wyłączania na zawody i na 100%dwa tygodnie wytrzyma :hahaha:

BTW przy okazji widzieliście, że gallileo nie ma sensu włączać. Sprawdzam na telefonie 2-4satelity i słaby sygnał. Chyba dlatego w testach wychodzi sam GPS najlepszy sygnał i najdłużej trzyma bateria
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Właśnie dzisiaj pobieglem z samym gps, wcześniej z Galileo i glonass. Tak patrząc to różnicy nie ma, a nie wiem czy nie lepiej nawet :)
No....ale ja na 5x+ więc zostawmy, bo to nie ten wątek :taktak:
djhonda
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 15 lis 2018, 02:32
Życiówka na 10k: 45:15
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Widze kolegowie, ze jestescie bardzo dowcipni. To sie ceni.
Nie, nie wylaczam na noc, po prostu zdejmuje go z reki. I nie wynika to z oszczednosci baterii tylko z higieny. Skora jednak fajnie jak odpoczywa od tego plastiku i gumy przez 7 godzin na dobe. Czuje ze za chwile bede musial przepraszac ze mi bateria wytrzymuje 2 tygodnie w zegarku :) Albo moze zaczne mowic ze mi trzyma 3 dni, bo tak jest bardziej trendy :hahaha:

P.S.
Wczoraj rano mialem 94%, minelo 28, moze 29h, w miedzyczasie mialem 55min biegu z GPS+GLONASS, teraz pokazuje 84%. Prosze mi powiedzic co robie zle ze tak malo spada. Tylko powazne odpowiedzi.
Jan123

Nieprzeczytany post

djhonda pisze:Widze kolegowie, ze jestescie bardzo dowcipni. To sie ceni.
Nie, nie wylaczam na noc, po prostu zdejmuje go z reki. I nie wynika to z oszczednosci baterii tylko z higieny. Skora jednak fajnie jak odpoczywa od tego plastiku i gumy przez 7 godzin na dobe. Czuje ze za chwile bede musial przepraszac ze mi bateria wytrzymuje 2 tygodnie w zegarku :) Albo moze zaczne mowic ze mi trzyma 3 dni, bo tak jest bardziej trendy :hahaha:

P.S.
Wczoraj rano mialem 94%, minelo 28, moze 29h, w miedzyczasie mialem 55min biegu z GPS+GLONASS, teraz pokazuje 84%. Prosze mi powiedzic co robie zle ze tak malo spada. Tylko powazne odpowiedzi.
Chyba oszczędzasz baterie na tym, że w nocy nie miga dioda od pulsu oraz, że masz wyłączony pulsoxymetr.

Jeśli możesz zaryzykować włącz pulsoksymetr, puls, bluetooth cała dobę Biegaj i zobacz czy dłużej Ci trzyma niż 4dni
ODPOWIEDZ