Aplikacja do odnotowania prędkości

korza
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2018, 17:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam biegaczy!

Tak jak w temacie poszukuję apki, która jest w stanie odnotować i kolejno przekazywać aktualną prędkość np przez słuchawki

Nie chodzi mi tu o normalne statystyki po kilometrze, szukam już dosyć długo takiej nietypowej która mogłaby mówiąc o danej prędkości np co 30sek
Mam problem z wyrównywaniem tempa i chciałbym tak "sztucznie" ustabikizowac tempo

Jeśli ktoś słyszał o takiej rzeczy proszę o komentarz

Pozdrawiam cieplutko!
New Balance but biegowy
Slimak
Wyga
Wyga
Posty: 73
Rejestracja: 29 mar 2017, 00:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

W Runkeeper możesz ustawić co ma podawać apka i co jaki czas. Minimalnie co 1 miutę.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Tyle, że jeśli prędkość jest brana z GPSa to to kompletnie nie ma sensu (przynajmniej na razie).
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

korza pisze:Witam biegaczy!

Tak jak w temacie poszukuję apki, która jest w stanie odnotować i kolejno przekazywać aktualną prędkość np przez słuchawki

Nie chodzi mi tu o normalne statystyki po kilometrze, szukam już dosyć długo takiej nietypowej która mogłaby mówiąc o danej prędkości np co 30sek
Mam problem z wyrównywaniem tempa i chciałbym tak "sztucznie" ustabikizowac tempo

Jeśli ktoś słyszał o takiej rzeczy proszę o komentarz

Pozdrawiam cieplutko!
Pobiegaj przez 3 lata na stadionie.
Mam na mysli trenowanie biegania a nie bieganie. To powinienes wyczuć kazda prędkość juz.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

kojer - jest tak jak napisałeś, ale autor Pace Control też o tym wie i pisząc aplikację postarał się zminimalizować błędy GPS. Działanie jest opisane na stronie aplikacji.
Ja jej nie używam, bo mam Polara V800 i Stryd, ale wiem o niej i dlatego odpowiedziałem na posta kolegi.

Może przetestować działanie i będzie wiedział, czy to będzie odpowiednie dla jego potrzeb.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

keiw pisze:kojer - jest tak jak napisałeś, ale autor Pace Control też o tym wie i pisząc aplikację postarał się zminimalizować błędy GPS. Działanie jest opisane na stronie aplikacji.
Ja jej nie używam, bo mam Polara V800 i Stryd, ale wiem o niej i dlatego odpowiedziałem na posta kolegi.

Może przetestować działanie i będzie wiedział, czy to będzie odpowiednie dla jego potrzeb.
Wiem, czytałem. Ale niestety technologia jest jaka jest i lepiej oszczędzić sobie frustracji.
Pomysł z komunikatem co 30 sekund wydaje się na początku świetny (parę lat temu też na to wpadłem i nawet jakaś aplikacja treningowa na to pozwalała ;)) ale okazuje się, że zaczyna się "szarpać " a każdy kolejny komunikat o tym, ze nie jesteś w wyznaczonych widełkach denerwuje co raz bardziej. Więc zaczynasz poszerzać widełki, potem wydłużasz czas pomiędzy komunikatami a na koniec stwierdzasz, ze to i tak o kant d... potłuc i ustawiasz średnią z kilometra :)
MoCker
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2012, 06:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kojer pisze:
keiw pisze:kojer - jest tak jak napisałeś, ale autor Pace Control też o tym wie i pisząc aplikację postarał się zminimalizować błędy GPS. Działanie jest opisane na stronie aplikacji.
Ja jej nie używam, bo mam Polara V800 i Stryd, ale wiem o niej i dlatego odpowiedziałem na posta kolegi.

Może przetestować działanie i będzie wiedział, czy to będzie odpowiednie dla jego potrzeb.
Wiem, czytałem. Ale niestety technologia jest jaka jest i lepiej oszczędzić sobie frustracji.
Pomysł z komunikatem co 30 sekund wydaje się na początku świetny (parę lat temu też na to wpadłem i nawet jakaś aplikacja treningowa na to pozwalała ;)) ale okazuje się, że zaczyna się "szarpać " a każdy kolejny komunikat o tym, ze nie jesteś w wyznaczonych widełkach denerwuje co raz bardziej. Więc zaczynasz poszerzać widełki, potem wydłużasz czas pomiędzy komunikatami a na koniec stwierdzasz, ze to i tak o kant d... potłuc i ustawiasz średnią z kilometra :)
Dokładnie tak jak kolega pisze. Przeszedłem przez wszystkie etapy. Mam ustawione średnie z km. :-D
ODPOWIEDZ