Zegarek z GPS dla Kobiety

Awatar użytkownika
biegowyninja
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 495
Rejestracja: 09 lip 2014, 14:19
Życiówka na 10k: 47:03
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Moi mili,

Wybór zegarka to nigdy nie był dla mnie problem. Wiadomo, że Garmin, a potem tylko dopasować potrzebne funkcje i odpowiedni wyglądem wybrać i tak od premiery towarzyszy mi Fenix 3.

Jakiś czas temu udało mi się żonę namówić do outdoorowych aktywności, bo wcześniej tylko basen i basen i siłka i basen. Biega dziewczyna z telefonem, a ten raz trasę odpowiednio zapisze, innym razem gubi zasięg. Taki szajs. Jako zwolennik zegarków postanowiłem zrobić jej prezent i kupić zegarek, który zapewni jej dobry zapis śladu, coby frustracje nie narastały. Poza tym kontrola tętna i te wszystkie społecznościowe bajery.

Mnie spodobał się vivoactive 3. Ma wszystko co trzeba włącznie z całymi tymi smartzegrkowymi bajerami, ale wydaje się trochę duży. Gdyby był trochę mniejszy, już nie byłoby problemu.

I tu pytanie. Znajdzie się jakiś sprzęt na drobny damski nadgarstek o zbliżonych możliwościach i nieodpustowym wyglądzie? Bo tak kombinuję, że plastik fantastik przejdzie u niej, mimo jej pracy na co dzień, gdyż to jednak także pewna oznaka stylu życia i może czasem nie komponować z ubiorem. Ale zupełny odpust w stylu powiedzmy FR230 już jednak nie.

Innymi słowy szukam czegoś możliwie małego, nadającego się do treningów, z GPS o możliwie klasycznym wyglądzie (lub ciekawym) z funkcjami codziennych pomiarów kroków, schodów etc.

Jeśli nic takiego się nie znajdzie, to chyba nie będę przepłacał i wezmę FR230 tylko na bieganie i rower.

Każda dobra rada oczekiwana. Jestem otwarty na zabawki spoza Garmina OFC. Cel, mały zegarek z GPS na trening nadający się do noszenia na co dzień i liczący te kroki, ale pasujący do poważnej pani na stanowisku.
New Balance but biegowy
mach82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 785
Rejestracja: 09 lis 2015, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A myślałeś o Fenix 5S (np. w kolorze białym)? Inna opcja to Garmin Vivomove HR - dokupić jakiś stylowy paseczek i można to nosić również do pracy, a wygląda jak normalny zegarek.
Blog
Komentarze do bloga

10 km: 45:24 (2017) -> 42:04 (2018) -> 41:15 (2019)
HM: 1:42:54 (2017) -> 1:36:33 (2018) ->1:31:20 (2019)
Awatar użytkownika
biegowyninja
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 495
Rejestracja: 09 lip 2014, 14:19
Życiówka na 10k: 47:03
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mach82 pisze:A myślałeś o Fenix 5S (np. w kolorze białym)? Inna opcja to Garmin Vivomove HR - dokupić jakiś stylowy paseczek i można to nosić również do pracy, a wygląda jak normalny zegarek.
Vivomove byłby idealny i nie byłoby tematu, ale on zdaje się nie ma GPS, czyli podstawowej funkcjonalności.

Vivoactive 3 bym prędzej wziął, niż F5s. Rzecz w tym, że wszystko to kobyły na nadgarstku mojej żony są.

Właśnie coś zbliżonego wymiarami do Vivomove , ale z GPS byłoby idealne. Nie musi być Garmin.

Jeśli się nie znajdzie, to kupię z przeznaczeniem do noszenia tylko na trening FR 235 lub nawet FR35 i styknie. Ale chciałbym jej wyszukać coś, co przypasuje na codzień.



Pozdrawiam
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

nosiłam dość długo m400, który spełnia wszystkie wymagania ;)
jest też polar m430 i jeszcze jakieś "bardziej kobiece" modele
a ja noszę na co dzień v800, choć pasek jest mi delikatnie mówiąc długi i zapinam najciaśniej jak się da, i mam bardzo delikatne kobiece nadgarstki ;)
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Garmin Fr35 jest piękny i nawet elegancki :D
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

TomTom w aktywnymnadgarstku jest przeceniony dość nieźle chyba bo za 829 kupujesz wersję z muzyką i hr z nadgarstka. Ale też raczej tylko na trening, choooooociaż może i kobieta by chciała nosić na co dzień.
Awatar użytkownika
biegowyninja
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 495
Rejestracja: 09 lip 2014, 14:19
Życiówka na 10k: 47:03
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie lubię podejmować decyzji, a raczej zabawy w porównania, poszukiwania etc.

Trafiłem vivoactive 3 poniżej 300e w kolorze białym, który trochę pomniejsza optycznie zegarek. No i kupiłem i mam to za sobą. Uff.

Dzięki za opinie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ