Garmin Fenix 5/5s/5x

Jan123

Nieprzeczytany post

Cel jeden aby podrasować visability. :-)

Dało by na upartego.
Wyłączyć neta w tel
Zatrzymać Garmin connect
Ale straci się notifikacje jak było już powiedziane
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Pyth0n
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marcinnek_ pisze:Na 99% wydaje mi się że programiści garmina nie przewidzieli takiej opcji. Możesz najwyżej wyłączyć BT w zegarku, ale stracisz notyfikacje z telefonu. A tak z ciekawości, czemu by to miałoby służyć?
a biegam pewną rywalizację drużynową i nie chciałem by przeciwnik od razu wiedział ile natłukłem km ;] tylko dopiero na koniec dnia
ale skoro się nie da to trudno ;]
Biegasz czy trenujesz ????
Awatar użytkownika
Pablope
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 704
Rejestracja: 13 maja 2017, 23:04

Nieprzeczytany post

A mógłbyś zdradzić co to za rywalizacja.


Jest nowa wersja oprogramowania 12.30
Jan123

Nieprzeczytany post

Coś ostatnio od grudnia zwolnili z aktualizacjami.
Coś czuje, że w kwietniu możemy spodziewać się nowej 935 lub fenixa 5x+, bo na Barcelonę chyba nie zdążą
https://www.mwcbarcelona.com
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze:Coś ostatnio od grudnia zwolnili z aktualizacjami.
Co mają aktualizować jeżeli wszystko już działa jak powinno ?
Jan123

Nieprzeczytany post

kuczi pisze:
Jan123 pisze:Coś ostatnio od grudnia zwolnili z aktualizacjami.
Co mają aktualizować jeżeli wszystko już działa jak powinno ?

Z jednej strony masz racje.
Tylko jak obserwuje od 2014 od fenixa 3 pewien trend.
Przed wyściem nowego modelu, ostatni nowy model wspierany jest mniejsza ilością aktualizacji czyli rzadziej niż raz na miesiąc , nawet wersją beta. Tak jakby wszystko działało prawidłowo. I patrząc na f5x+ ostatnia aktualizacja jest z grudnia beta a stabilna z listopada i jest to wersja z niskim numerek 6.0 dla porównania f5x ma 12,30 wersje.
Nowy model zazwyczaj ma coś nowszego np stress score/floors/treshold/czy oxygen podczas spania. Te opcje zazwyczaj są dostępne i stabilne juz w nowszym modelu plus znowu coś nowego wchodzi i zaczyna się co miesięczny system aktualizacji.

Przykładowo w Grudniu nie wyszła stabilna wersja na f5x+ ale za to w styczniu wyszedł nowy zegarek Garmin VivoActive 3 Music 4G LTE. Nie jest to oczywiscie regułą, bardziej reguła jest , że nowe modele pojawiaja się styczen/Kwiecień/wrzesien.
Bardziej mi chodziło o model 5x+ który ma software wady, coś czuje ,że niedługo coś powinno wyjść koło kwietnia

http://gpsinformation.net/allory/new.htm
Ania Pich
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2018, 11:43
Życiówka na 10k: 49:05
Życiówka w maratonie: 03:57:42

Nieprzeczytany post

Czy ktoś może mi pomóc ? Chodzi mi o tworzenie treningów w aplikacji Garmin Connect . Utworzyłam sobie własny trening ( ćwiczenie ). Zapisałam go i zrobiłam synchronizację z zegarkiem Feniks 5S. I teraz mam problem jak z poziomu zegarka wejść w utworzony trening ( ćwiczenie ) ? Nie mogę tego wyszukać :/ a w aplikacji Garmin Connect jest on widoczny. Dziękuję :usmiech:
sojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 26 sie 2012, 15:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ania Pich pisze:Czy ktoś może mi pomóc ? Chodzi mi o tworzenie treningów w aplikacji Garmin Connect . Utworzyłam sobie własny trening ( ćwiczenie ). Zapisałam go i zrobiłam synchronizację z zegarkiem Feniks 5S. I teraz mam problem jak z poziomu zegarka wejść w utworzony trening ( ćwiczenie ) ? Nie mogę tego wyszukać :/ a w aplikacji Garmin Connect jest on widoczny. Dziękuję :usmiech:
Wciskasz przycisk start (pokazują się dyscypliny do wyboru), wciskasz i przytrzymujesz przycisk UP, przechodzisz do Trening -> moje treningi i już masz :)
Ania Pich
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2018, 11:43
Życiówka na 10k: 49:05
Życiówka w maratonie: 03:57:42

Nieprzeczytany post

sojer pisze:
Ania Pich pisze:Czy ktoś może mi pomóc ? Chodzi mi o tworzenie treningów w aplikacji Garmin Connect . Utworzyłam sobie własny trening ( ćwiczenie ). Zapisałam go i zrobiłam synchronizację z zegarkiem Feniks 5S. I teraz mam problem jak z poziomu zegarka wejść w utworzony trening ( ćwiczenie ) ? Nie mogę tego wyszukać :/ a w aplikacji Garmin Connect jest on widoczny. Dziękuję :usmiech:
Wciskasz przycisk start (pokazują się dyscypliny do wyboru), wciskasz i przytrzymujesz przycisk UP, przechodzisz do Trening -> moje treningi i już masz :)

Bardzo dziękuję za pomoc. Wszystko jasne i działa :taktak: ależ się cieszę. Dziękuję
Awatar użytkownika
Pyth0n
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ktoś kojarzy na jakiej zasadzie zegarek liczy ilość pokonanych pięter ??
Biegasz czy trenujesz ????
Awatar użytkownika
ToM78
Wyga
Wyga
Posty: 120
Rejestracja: 16 maja 2011, 22:14
Lokalizacja: Żory

Nieprzeczytany post

zegarek musi posiadać wysokościomierz barometryczny - różnica wysokości n.p.m
Awatar użytkownika
Pyth0n
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ToM78 pisze:zegarek musi posiadać wysokościomierz barometryczny - różnica wysokości n.p.m
tak dokładnie
jak wejdziesz na 10 piętro i zjedziesz windą na dół i znowu wejdziesz na 10 to zegarek tego nie widzi ...
za każdym takim cyklem trzeba zatrzymać trening ( a najlepiej wznowić później )
i włączyć na dole od nowa
Biegasz czy trenujesz ????
Awatar użytkownika
Pyth0n
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 11 kwie 2016, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jedna rzecz mi się nie podoba ;/
jak włączam budzik ( alarm ) to nie widzę na głównym ekranie czy takowy jest włączony ;/
Biegasz czy trenujesz ????
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

To chyba zależne od tarczy zegarka.
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
Awatar użytkownika
niuniek24w
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 06 cze 2015, 12:46
Życiówka na 10k: 38:39
Życiówka w maratonie: 3:06:36
Lokalizacja: Przemyśl

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z użytkowników kupował Fenixa z mapą TOPO od eAzymut? Przez przypadek usunąłem sobie plik mapy o nazwie gmapsupp.img. Plik licencji posiadam. Mógłby ktoś mnie poratować samą mapą wrzucając ją na jakiś serwer?
10 km - 38:39 -20.09.2020r.
Półmaraton - 1:28:29 - 07.04.2019r.
Maraton - 3:06:36 - 06.10.2019r.

"Bieganie dało mi odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze."
ODPOWIEDZ