Zegarek do treningu piłki nożnej

dobrydzik23
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2018, 11:23
Życiówka na 10k: 40:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, mam małe pytanie, w sumie to chciałbym rozwiać wątpliwości. Do tej pory wystarczał mi pas Polar H10 który spisuje się dobrze jeśli chodzi o pracę z telefonem i zapisywaniem tętna w nadajniku, jednakże chciałbym zainwestować w zegarek do niego kompatybilny. Potrzebuję widoczne tętno, wbudowany gps, spalane kalorie (nie potrzebne mi gotowe treningi biegowe itd.) Myślałem nad Polar m200, i tutaj pytanie. Czy gps z niego będzie mi łapał dobrze odległości w takim dosyć nietypowym treningu (nie jest to bieg jednostajny, tylko no wiecie jak to wygląda na boisku)? Czy może nie być zbyt dokładny?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3271
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Będzie w @#$%^ niedokładny :)
dobrydzik23
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2018, 11:23
Życiówka na 10k: 40:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W takim razie jakie modele gwarantują wyższą dokładność, w sensie co musi być w specyfikacji na co zwrócić uwagę. Kumpel ma suunto spartan, dużo droższy wiem ale wydawało się że mega dokładnie pokazuje
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8776
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Musiałbyś mieć dobrego footpoda chowanego w bucie. Tu się żaden GPS nie sprawdzi.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
mally
Wyga
Wyga
Posty: 137
Rejestracja: 08 lip 2013, 00:06
Życiówka na 10k: 38:37
Życiówka w maratonie: 3:13:59

Nieprzeczytany post

W załączniku dodaję moje granie w piłkę. Niby ślad gps pokrywa się z terenem boiska, ale na ile jest to dokładne?

Wydaje mi się, że żaden zegarek bazujący na gps nie będzie super dokładny. Przecież grając w piłkę czasem w ciągu kilku sekund zmieniasz kierunek biegu o 180 stopdni, by za chwilę zmienić o 90 i znowu o 180...
Po czym stwierdzasz, że zegarek kolegi jest dość dokładny? :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
koń może wypić cały deszcz jeśli jest spragniony.
ODPOWIEDZ