FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Jan123 pisze: Nie wszystkie apki,widgety działaja nie moge np CRYSTAL i cos mam problem z TAO ale chyba wina servera
Zobacz tu:
https://the5krunner.com/2019/05/08/garm ... on-photos/

Apki dla 945:
https://apps.garmin.com/en-US/devices/f ... mostRecent
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

Dzieki łukasz, miło wiedzieć, że są nowe fiuczery, co po chwili zastanowienia sie i tak mi do niczego nieprzydatne, ale co nowe to nowe. żałuje, że być może nie dostaną ich F5plusy, garmin zaczyna sobie takim postępowaniem strzelać w stopę, ale ja sensu przesiadki na inny wyższy model nie widzę.
a jak Suunto doda muzykę płatności i mapy, to wrócę do Suunto, czyli pewnie nigdy niestety.
Jan123

Nieprzeczytany post

keiw pisze:
Jan123 pisze: Nie wszystkie apki,widgety działaja nie moge np CRYSTAL i cos mam problem z TAO ale chyba wina servera
Zobacz tu:
https://the5krunner.com/2019/05/08/garm ... on-photos/

Apki dla 945:
https://apps.garmin.com/en-US/devices/f ... mostRecent

Hehe dziękuję za hakerską instrukcje ;-)
Jan123

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:Dzieki łukasz, miło wiedzieć, że są nowe fiuczery, co po chwili zastanowienia sie i tak mi do niczego nieprzydatne, ale co nowe to nowe. żałuje, że być może nie dostaną ich F5plusy, garmin zaczyna sobie takim postępowaniem strzelać w stopę, ale ja sensu przesiadki na inny wyższy model nie widzę.
a jak Suunto doda muzykę płatności i mapy, to wrócę do Suunto, czyli pewnie nigdy niestety.
F5+ nie jest złym wyborem,
Trzeba by się przyjrzeć różnicom dokładnie ale na pierwszy rzut oka co tylko mogło by Cię zachęcić do zmiany to:

1) pulsoksymetr - ale chyba się nie wspinasz i nie chcesz wiedziec czy natlenienie masz dobre podczas snu ;-)
2) waga 50% lżejszy - od F5+ reka nie odpadła to przeżyjesz 50g nie uratuje CIebie na zawodach aby poprawić wynik 50%
3) nowy vo2max zależny od temperatury powyżej 21c inaczej sie kalkuluje - ale po co Ci jak jest moc to jest
4) nowy chipset GPS sony - różnicy i tak CI nie zrobi 100m w tą czy w tą jak masz stryda
5) Szybki w użyciu - napewno szybszy od 935 ale od f5+ może 5-10% ( choć z chęcią sprawdze jak bedzie apka)
6) Jedyna rzecz co dla mnie jest ważna i widzę różnicę między f5 lepiej łaczy zewnętrzne urządzenia np TEMPE co ciężko podłączyć zajmuje dużo czasu to teraz za szybko się łaczy teraz ;-)
Jan123

Nieprzeczytany post

keiw pisze:
Jan123 pisze: Nie wszystkie apki,widgety działaja nie moge np CRYSTAL i cos mam problem z TAO ale chyba wina servera
Zobacz tu:
https://the5krunner.com/2019/05/08/garm ... on-photos/
cos nie moge zainstalowac jakości powietrza nie mam jak sciągnąc ma ktoś w zip?
https://apps.garmin.com/pl-PL/apps/175a ... 23e1bd30dd
Jan123

Nieprzeczytany post

FYI
działa TrainAsone.com na FR945
W 10 minut rozwiązali problem:

Hi ,

Apologies - there was an issue with re-authorising the Garmin app caused by an interaction with our new services page, which should now be resolved.

Thanks

David
Jan123

Nieprzeczytany post

Bateria
Dopiero raz ładowałem a dobrze tzn 3h jak sie instalowały mapy .
Był naładowany 100% ale pulsoksymetr zjada podobnie jak w f5x+ jedna noc 30%
F5x+ z pulsoksymetrem trzymał mi 4dni max czyli podobnie z FR945, ale pulsoksymetr widac różnice w jakości danyh w porównaniu do f5x+ lepszy odczyt
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

To chyba masz "szczęście" do swoich zakupów, bo u mnie pulsoksymetr w nocy działa i mowy nie ma o takich ubytkach w baterii :szok:
Jan123

Nieprzeczytany post

Svolken pisze:To chyba masz "szczęście" do swoich zakupów, bo u mnie pulsoksymetr w nocy działa i mowy nie ma o takich ubytkach w baterii :szok:
mowisz o f5x+ czy fr945? może jakies jeszcze ustawienia mamy inne .Ja ogólnie mam wszystko włączone
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Mówię o 5x plus
Awatar użytkownika
Arasso
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 570
Rejestracja: 22 maja 2014, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Muszę pochwalić Azymut. Zamówiłem w niedzielę (status "przedsprzedaż") i wczoraj zegarek już dostałem :)

edit: nie zagłębiałem się w technikalia, ale chipset GPS jest świetny. Nowy 935 na początku miał problemy z łapaniem fixa nawet na otwartej przestrzeni, a 945 łapie sygnał w mieszkaniu metr od okna.
"Life can pull you down but running will always lift you up."
Lexios
Wyga
Wyga
Posty: 75
Rejestracja: 28 sty 2016, 20:34
Życiówka na 10k: 36:58
Życiówka w maratonie: 2:50:25

Nieprzeczytany post

Czy też macie tak w statystykach zdrowia że nie pokazuje pulsu spoczynkowego prawidłowo?
Spojrzałem rano po dniu przerwy tętno spoczynkowe 35 a w statystykach pokazuje że najniższe 41, czyli tak jakby odrzucało skrajne wartości.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

tak, on i inne garmini nie liczy pulsu spoczynkowego jako najniżej zarejestrowanego.
to tylko moje domysły, ale może musi ten puls trwać jakiś określone przedział czasowy ?
bo nie raz u mnie na f935 i F5+ pokazywało np 41 a spoczynkowy 46.
Jan123

Nieprzeczytany post

Czemu są dwa różne wykresy prędkości?
Od czego to zależy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4103
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

może stałeś i w jednej policzył czas brutto ?? te wykres wyglądała jak lustrzane.
ODPOWIEDZ