Komentarz do artykułu Kontuzja? Możesz ją wyrolować! Testujemy przenośnego masażystę - Blackroll

soldieroffortune
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2015, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie jest gładki, ma żeberka :-).
New Balance but biegowy
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja mam pytanie, byłam u fizjoteraputy z problemem okostnych, po zabiegu powiedział ze mam się rolować, kazał mi rolowac piszczele i wyjeżdżałam za każdym razem na kość i teraz mam strasznie obolałe kości piszczelowe, nie mogę dotknąć, czy to szybko przejdzie?
krabul
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 447
Rejestracja: 25 sty 2018, 12:49
Życiówka na 10k: 40:10
Lokalizacja: miasto100mostów

Nieprzeczytany post

Serio rolowałaś piszczele? No to podziwiam, myślałem że takie rzeczy to tylko na filmach o Shaolin :hej:
Roluje się mięśnie piszczelowe (położone na zewnątrz od kości), polecam nie tylko roller ale też piłkę do rozluźniania tych mięśni.
Jeśli miałaś problem z shin splints to wskazane jest także rolowanie mięśni podudzia oraz podeszwy stóp (rozcięgno podeszwowe). A najlepiej dołóż jeszcze wszystkie partie mięśni ud + pasmo biodorowo-piszczelowe.
37:52 1:25:24 3:12:11
Kaczka111
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

krabul pisze:Serio rolowałaś piszczele? No to podziwiam, myślałem że takie rzeczy to tylko na filmach o Shaolin :hej:
Roluje się mięśnie piszczelowe (położone na zewnątrz od kości), polecam nie tylko roller ale też piłkę do rozluźniania tych mięśni.
Jeśli miałaś problem z shin splints to wskazane jest także rolowanie mięśni podudzia oraz podeszwy stóp (rozcięgno podeszwowe). A najlepiej dołóż jeszcze wszystkie partie mięśni ud + pasmo biodorowo-piszczelowe.
Dzieki za odpowiedź ale czy teraz nie lepiej odpuścić bo boje się o te swoje piszczele
ODPOWIEDZ