Suunto spartan trainer wrist hr

AdaMMada
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, 22:54
Życiówka na 10k: 47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem okazyjnie kupionego zegarka. Bez gwarancji i nieustannie wyświetlającą się strzalka i czterema kropkami po uruchomieniu. Miękkie resetowanie polegające na przytrzymaniu ponad 12 sek prawego górnego przycisku nie pomaga:/ zegarek wraca to poprzedniego stanu w którym nic nie da się zrobić i świeci tak bez przerwy i nawet nie wiem jak go wyłączyć. Nie wykrywa go po podłączeniu z laptopem oraz dedykowaną aplikacja/oprogaramowniem z Suunto z której wysokości mozna zrobić twardy reset jak opisuje to wsparcie na stronie producenta. Dołączam zdjęcie i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, w ostateczności mogę odesłać zegarek do sprzedającego. Pozdrawiam już nieszczęśliwy posiadacz zegarka.

Zdjęcie

https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/907918a6e9e6c985
New Balance but biegowy
run_johny
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 lis 2018, 14:34
Życiówka na 10k: 35:46
Życiówka w maratonie: 2:58:31
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

AdaMMada pisze:Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem okazyjnie kupionego zegarka. Bez gwarancji i nieustannie wyświetlającą się strzalka i czterema kropkami po uruchomieniu. Miękkie resetowanie polegające na przytrzymaniu ponad 12 sek prawego górnego przycisku nie pomaga:/ zegarek wraca to poprzedniego stanu w którym nic nie da się zrobić i świeci tak bez przerwy i nawet nie wiem jak go wyłączyć. Nie wykrywa go po podłączeniu z laptopem oraz dedykowaną aplikacja/oprogaramowniem z Suunto z której wysokości mozna zrobić twardy reset jak opisuje to wsparcie na stronie producenta. Dołączam zdjęcie i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, w ostateczności mogę odesłać zegarek do sprzedającego. Pozdrawiam już nieszczęśliwy posiadacz zegarka.

Zdjęcie

https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/907918a6e9e6c985

Zegarków Suunto nie da się wyłączyć, nie ma swoistego on/off jak w Polarze czy Garminie.

Zdjęcie które pokazałeś pokazuje piktogram sygnalizujący aktualizację oprogramowania:
Obrazek

Wydaje mi się, że mogło coś się popsuć z oprogramowaniem, bo jakby system się zawiesił właśnie na tej czynności.

Ja bym zaczekał, aż bateria kompletnie zdechnie, a następnie podłączył zegarek do komputera i spróbował go podładować.
Jeśli to nie pomoże, to nie wiem co będzie mogło pomóc. \

Pozdrawiam
TRAIL, trochę triathlonu.
--------------------------
5k: 17:20
10k: 35:46
HM: 1:19:08
M: 2:58:31
1/8: 1:07:43
1/4: 2:29:01
AdaMMada
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, 22:54
Życiówka na 10k: 47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To była chyba ostania możliwa próba reanimacji tego zegarka niestety rozładowanie go również nie pomogło. Ale dziękuję za pomoc. Nie będę dalej próbował. Zwyczajnie go zwróćę.
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

Dlaczego bez gwarancji ? Zegarek jest uszkodzony skoro nie widzi go laptop. Po podłączeniu do koputera. Zdecydowanie go zwróć jak masz taką możliwość bo zegarek kwalifikuje się do serwisu.
Ta strzałka oznacza aktualizacja oprogramowania, najwidoczniej coś komuś poszło nie tak. Mógłbyś zrobić reset fabryczny ale musiałby ci go wykryć program Suuntolink (a nie apalikacja), ale musiałby go widzieć komputer
ODPOWIEDZ