Czujnik tętna TomTom SZ999 - parę pytań

kregiel
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 05 cze 2011, 22:22
Życiówka na 10k: 46.01
Życiówka w maratonie: 4:04:02

Nieprzeczytany post

Witam,

Wczoraj przyszedł do mnie w/w czujnik tętna. Czujnik sparowałem z zegarkiem TomTom Multisport. Chciałbym was poprosić o udzielenie odpowiedzi na parę pytań :)

1. Czy to normalne że czujnik leżąc na biurku pokazuję puls?
2. Czy jest opcja włączenia/wyłączenia w celu oszczędzania energii?
3. Czy przy opcji włączonego czujnika w zegarku, ale bez włączonej aktywności bateria w zegarku będzie szybciej się rozładowywała?
4. Czy moczycie czujnik przed aktywnością? Czytałem o takich zabiegach na stronie producenta.
5. Czy model SZ999 jest jedynym w sprzedaży firmy TT? Kupiłem go za 100 na alledrogo i się zastanawiam czy to nie przypadkiem jakaś stara wersja.
6. Jak oceniacie dokładność pomiaru? Czy w miarę szybko czujnik wykrywa zmianę pulsu?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
New Balance but biegowy
kburys27
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2015, 10:11

Nieprzeczytany post

Czujnik nie pokazuje tętna leżąc na biurku ..... jeżeli w zegarku włączona jest opcja czujnika to zegarek cały czas "szuka" i bateria na pewno szybciej padnie .....

Wysłane z mojego GT-I9505 .
kregiel
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 05 cze 2011, 22:22
Życiówka na 10k: 46.01
Życiówka w maratonie: 4:04:02

Nieprzeczytany post

kburys27 pisze:Czujnik nie pokazuje tętna leżąc na biurku ..... jeżeli w zegarku włączona jest opcja czujnika to zegarek cały czas "szuka" i bateria na pewno szybciej padnie .....

Wysłane z mojego GT-I9505 .
A czy zegarek nie powinien szukać czujnika tylko gdy włączymy trening?
kburys27
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2015, 10:11

Nieprzeczytany post

kregiel pisze:
kburys27 pisze:Czujnik nie pokazuje tętna leżąc na biurku ..... jeżeli w zegarku włączona jest opcja czujnika to zegarek cały czas "szuka" i bateria na pewno szybciej padnie .....

Wysłane z mojego GT-I9505 .
A czy zegarek nie powinien szukać czujnika tylko gdy włączymy trening?
...powinien..... ale zegarek pokaże ci tętno bez włączonego treningu wiec.... jak włączysz czujni w zegarku to niestety ale zegarek szuka czujnika ....


Pozdr

Wysłane z mojego GT-I9505 .
ODPOWIEDZ