Garmin 735xt z allegro - gwarancja

wiatrak2
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 05 maja 2017, 19:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,

przymierzam się do kupna nowego zegarka. Z dostępnych na rynku modeli najbardziej przypasował mi Gramin 735xt. Zegarek w zestawie z paskiem do mierzenia tętna w oficjalnych sklepach kosztuje około 1800 zł, tymczasem, na allegro sporą popularnością cieszy się aukcja, na której za komplet należy zapłacić 300 zł mniej (http://allegro.pl/garmin-forerunner-735 ... 85503.html). Oferta jest bardzo atrakcyjna, jednak mam pewne wątpliwości odnośnie gwarancji - czy przy zakupie zegarka na aukcji nadal przysługuje pełna gwarancja na produkt? Na stronie producenta jest informacja, że urządzenia zakupione na aukcjach internetowych nie podlegają gwarnacji, jednakże wydaje się to być wręcz niezgodne z prawem. Ponadto, czy w przypadku konieczności skorzystania z gwarancji konieczne jest odesłanie zegarka do sklepu, w którym się go nabyło, czy też można sprawę załatwić w miejscowym TriGarze? Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat, byłbym wdzięczny za podzielenie się nią ;)

Pozdrawiam
New Balance but biegowy
zytnia48
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2017, 00:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przerabiałem to przy okazji zakupu innego towaru. "CCC czyli cena czyni cuda" ale czasem zaślepia. Wystarczy poczytać opis aukcji - właściwie finalizacji Paragon lub na życzenie Fv 0% - procedura marży. Wskazuje to na komis.
Towar nie wiadomo skąd, na jakich zasadach kupiony i na jakim rynku pozyskany.
Zauważ że Garmin w swojej oficjalnej gwarancji https://static.garmincdn.com/pl_PL/stor ... rancja.pdf
"Ponadto Garmin zastrzega sobie prawo do odmowy uznania gwarancji w odniesieniu do produktów lub usług uzyskanych i/lub wykorzystanych z naruszeniem polskiego prawa." oraz " W większości przypadków w celu skorzystania z usług gwarancyjnych niezbędny jest dowód zakupu od pierwotnego sprzedawcy."
Reasumując - gwarancję zrealizujesz jedynie u sprzedawcy/komisanta.
mareko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 657
Rejestracja: 07 lip 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 39,11
Życiówka w maratonie: 3,23,05

Nieprzeczytany post

Miałem kontakt z tym sprzedawcą na allegro i powiem tak - poszukaj innego sprzedawcy
5km - 19:33
10km - 39:11
21km - 1:28:45
42km - 3:23:05
Górski Ultra 100km - 14h
ODPOWIEDZ