Bielizna termoaktywna

Rossi13
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 27 lip 2017, 12:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,poszukuje jako pierwsza warstwe bielizny termoaktywnej a dokładnie kaleson do biegania na ujemne temperatury zakladanych pod leginsy badza spodnie.Jako ze tego sporo w necie, chcialbym sie dowiedziec od was ktora z tych firm polecacie (odprowadzenie potu,wygoda biegania , utrzymywanie temperatury oraz aby po bieganiu nie smierdzialy) :

Spaio simple , Norde , Sesto Senso Thermo Active, FreeNord ThermoTech Evo- badz moze znacie inna ciekawa firme tak aby budzet za te kalesony zmiescil sie do 80 zl?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Za komplet Dobsom ESBO zapłacisz chyba 120 czy 130 (góra i dół) - mi się w tym super biega, chociaż przyznam - na razie tylko raz użyłem dołu.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja używam kompletu firmy Webster. Mogę polecić. Korzystałam zarówno z dołu jak i góry. Zdarzało się, że nawet na co dzień komplet posłużył, gdy w perspektywie miałam spędzenie dłuższego czasu zimą na dworze.
exorcist83
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 238
Rejestracja: 28 mar 2018, 15:25
Życiówka na 10k: 0:40:38s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam koszulkę Freenord z długim rękawem i jest bardzo dobra także pewnie i dół będzie dobrej jakości. Z innych firm to Gatta, Brubeck.
5K - 18.57.3, 10K - 39.34 , 15K - 1.03.50, HM - 1.30.53, M - 3.28.47.
roket
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie 2019, 10:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak ktoś jest zainteresowany, to obecnie można w wielu sklepach trafić na wyprzedaże posezonowe.
Dobrej klasy bielizna termoaktywna ma szersze zastosowanie - nie tylko do biegania, ale do różnego rodzaju sportów które uprawia się na co dzień, zwłaszcza w okresach chłodów, mrozów itd.
Nie tylko biegów wysiłkowych, ale również odzieży, a zwłaszcza bielizny z przeznaczeniem na np motocykl - link.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2019, 08:30 przez roket, łącznie zmieniany 1 raz.
Ostatni
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 12 wrz 2015, 15:40
Życiówka na 10k: ~~1:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wydaje mi się, że cokolwiek Kol. nie kupi to będzie pasowało. Byle było obcisłe i trzymało się na tyłku.
Dwie pary cienkich leginsów też dają radę zimą.

Z moich obserwacji wynika, że takie termiczne legginsy jako pojedyńcza warstwa przeważnie są ok do biegania ale tak do -10.
Przy -15 wślizgiwałem się w cienkie lajkry a potem na to te grubsze termiczne i było spoko.

Ktoś mi tu kiedyś polecił kupić leginsy z *wiatrochronem* i to był strzał w dziesiątkę na zimę super się przydają.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ