Kurtka do biegania XL nie za droga i dobra

Kuba83
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2017, 21:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam!
Chciałbym kupić kurtkę do biegania w rozmiarze XL do jakiś 120zł z przesyłką.Jestem dość szeroki w ramionach(kiedyś trochę ćwiczyłem na siłowni) i nie chcę kupować w ciemno a w Decathlonie to wcale(zaniżona rozmiarówka).
Ma chronić przed wiatrem i nie chciałbym się w niej pocić za mocno,bo i tak słabo znoszę ciepło(jestem morsem).
Nie powinna się podwijać,cisnąć ani rozpruć po miesiącu.
Teraz chciałbym znowu biegać,bo miałem przerwę na sprzątanie i urządzaniu nowego domu(straszny bajzel został po budowie,pełno pyłu i podłoga pochlapana była farbą-na kolanach szorowałem).Jeszcze trochę mam wnoszenia mebli i wnosiłem marmurowy blat ważący kilkadziesiąt kg i bolały mnie uda i biodra.Z tego powodu wolałem odpocząć.Teraz wracam i wolałbym znowu nie przerywać-całe lato zmarnowałem przez upał.
Proszę o propozycje.Jakby coś było warte uwagi to do 150zł z przesyłką.
W tym roku w lidlu nie było kolekcji biegowej o sensownej jakości(chyba były legginsy ale mam dużo lepsze z Attiq i to 3 pary).Zreszta Lidl w Grudziądzu sprowadza mało,ludzie przebierają w tym jak w przysłowiowych ulęgałkach i jest dużo poniszczonych opakowań i wybrudzonych ubrań.Taka "kultura" niektórych ludzi.Czasem kupowałem bluzy ale trafić XL to trudno,bo przebrane,jak z rana nie pójdę.
ODPOWIEDZ