apka android - pomoc w wyborze

festin
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 244
Rejestracja: 12 cze 2002, 13:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Pruszków

Nieprzeczytany post

Witam, i o poradę proszę :-)
Biegam wielce rekreacyjnie ( 1 w tygodniu 10 km w lesie z przyjaciółmi - takie bardziej spotkanie towarzyskie niż trening )
Ostatnio postanowiłem trochę zwiększyć intensywność treningów i podejść do nich trochę bardziej "profesjonalnie" ;-)
Co w szczególnym przypadku oznacza przyjrzenie się w jakich zakresach tętna biegam.
Mój stary Polar już dawno poszedł na złom, a w sytuacji gdy na bieganie i tak biorę zawsze telefon uznałem, że zamiast kupowania jakiegoś nowego zegarka dokupię po prostu czujnik pracy serca. Inwestycja okazała się udana - prosty czujnik z Decathlonu działa super.
Na telefonie miałem przeinstalowane oprogramowanie Samsung Health, sparowałem z opaską i niby wszystko jest ok - wciskam start, wkładam telefon do kieszeni i mogę biec. Potem tylko wciskam stop - i już mam trasę, kilometry tętno, kalorie i masę innych zupełnie mi nie potrzebnych danych.
I tu dochodzimy do prośby o radę:
Potrzebuję prostego programu, który pozwalałby na kontrolę zakresu w jakim biegam ( idealnie by było gdyby zaczynał "pikać" gdy będę przekraczał granice zaprogramowanego zakresu ).
Jest coś takiego ?
Czy może muszę zainstalować kombajn typu Endomondo czy Strava by cieszyć się taką w sumie prostą funkcją ?
ODPOWIEDZ