Teraz jest Pt, 13 grudnia 2019, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Które Adidasy wybrać
Nowy postNapisane: So, 22 czerwca 2019, 16:55 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

A co sądzicie o Asicsach? Mają fajną wkładkę żelową - wiem, że juz nawet parę lat temu robiły furorę dla sportowców.

Nowy postNapisane: So, 22 czerwca 2019, 17:17 
Dyskutant
Dyskutant

8i3gacz a zdradzisz gdzie znalazłeś jeszcze Glidy 7 w sprzedaży?

Nowy postNapisane: Wt, 25 czerwca 2019, 12:37 
Wyga
Wyga

marcin2011 napisał(a):
8i3gacz a zdradzisz gdzie znalazłeś jeszcze Glidy 7 w sprzedaży?

Allegro tylko i wyłącznie :usmiech:

Obrazek

Nowy postNapisane: Śr, 3 lipca 2019, 10:52 
Dyskutant
Dyskutant

Witam ponownie

Moje adidaski sprawują się dobrze i mam teraz pytanie w sprawie butów terenowych.
Objechałem kilka sklepów i niestety ale ciężko znaleźć coś na moją krótką stopę. Glida mam 41 1/3 i są może troszkę za długie. Myślę że spokojnie mógłbym wybrać 40 2/3.
Jedyne najmniejsze męskie Traile jakie znalazłem to 42 Salomona (Sense Escape), które były o te 1 może 1/2 numera za duże. Przymierzyłem też 40 damską ale tutaj to but był dla mnie za wąski.
W internetach też ciężko z numeru 41, no chyba że miałbym kupować coś w ciemno co nie mierzyłem. No i moje pytanie: na co się zdecydować. Brać coś w ciemno z numeracji 41, czy może zdecydować się na damskie - ale tu może wystąpić problem z szerokością?

To będą moje pierwsze terenowe więc liczę na jakieś propozycje. Nie zamierzam atakować w nich Tatr ani innych wysokich gór. Będą to biegi głównie przełajowe, pagórkowate, w sezonie poza letnim na pewno błotniste. W zimie też na pewno się przydadzą (do tej pory w stricte asfaltowych czasem czułem się jak na lodowisku). Chciałbym spróbować jakiś crossów. Mam niedaleko siebie hałdy pogórnicze więc chciałbym tam pobawić się trochę podbiegami - w przyszłym roku może jakiś pierwszy mniej wymagający bieg górski. Mam co prawda "zaliczony" Silesian Highland Marathon, gdzie asfaltówki się rozpadły- w przyszłym roku chciałbym też go zaatakować w porządnych butach:)

Jeśli chodzi o fundusze to 250 max 300.

STRAVA

Nowy postNapisane: Śr, 3 lipca 2019, 11:43 
Wyga
Wyga

mooll napisał(a):
Witam ponownie

Moje adidaski sprawują się dobrze i mam teraz pytanie w sprawie butów terenowych.
Objechałem kilka sklepów i niestety ale ciężko znaleźć coś na moją krótką stopę. Glida mam 41 1/3 i są może troszkę za długie. Myślę że spokojnie mógłbym wybrać 40 2/3.
Jedyne najmniejsze męskie Traile jakie znalazłem to 42 Salomona (Sense Escape), które były o te 1 może 1/2 numera za duże. Przymierzyłem też 40 damską ale tutaj to but był dla mnie za wąski.
W internetach też ciężko z numeru 41, no chyba że miałbym kupować coś w ciemno co nie mierzyłem. No i moje pytanie: na co się zdecydować. Brać coś w ciemno z numeracji 41, czy może zdecydować się na damskie - ale tu może wystąpić problem z szerokością?

To będą moje pierwsze terenowe więc liczę na jakieś propozycje. Nie zamierzam atakować w nich Tatr ani innych wysokich gór. Będą to biegi głównie przełajowe, pagórkowate, w sezonie poza letnim na pewno błotniste. W zimie też na pewno się przydadzą (do tej pory w stricte asfaltowych czasem czułem się jak na lodowisku). Chciałbym spróbować jakiś crossów. Mam niedaleko siebie hałdy pogórnicze więc chciałbym tam pobawić się trochę podbiegami - w przyszłym roku może jakiś pierwszy mniej wymagający bieg górski. Mam co prawda "zaliczony" Silesian Highland Marathon, gdzie asfaltówki się rozpadły- w przyszłym roku chciałbym też go zaatakować w porządnych butach:)

Jeśli chodzi o fundusze to 250 max 300.

https://allegro.pl/oferta/42-buty-meski ... 8145089474

Obrazek

Nowy postNapisane: Śr, 3 lipca 2019, 14:43 
Dyskutant
Dyskutant

8i3gacz napisał(a):

Wyglądają ok, ale rozmiar duży, a mając 41 1/3 te to będą dla mnie jak kajaki :)

STRAVA

Nowy postNapisane: Śr, 3 lipca 2019, 16:11 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Jak pasują ci Adidasy to popatrz na Kanadie. Wersja damska i męska nie różnią się od siebie poza kolorem. But jest bardzo podstawowy w konstrukcji, ale to dobrze akurat. I jest bardzo trwały jak na trailówki.

Wyniki: 5km: 18:47 / 10km: 38:57 /15km: 59:53 / 21km: 1:23:56 / 42km: 3:04:19
Blog: Chodnikiem i szlakiem - biega.marcindabrowski.net
Facebook: Chodnikiem i szlakiem

Nowy postNapisane: Cz, 4 lipca 2019, 09:34 
Dyskutant
Dyskutant

Nie to, że muszą to być Adidasy. Po prostu piszę jak to bywa z rozmiarówką patrząc na to co mam teraz. Na pewno na początek starczą mi takie podstawowe buty. Widzę, że większość amatorów biega w Salomonach, dlatego przymierzałem takie buty ( Ewentualnie Decathlonowych ). Chociaż te Sense wyglądały raczej na polne ścieżki niż bezdroża/przełaje patrząc na podeszwę. Wybieram się jeszcze do Katowic, gdzie jest więcej sklepów sportowych niż w Gliwicach. Jak tam nic nie pomierzę to zamówię te Kanadie (nowsza wersja to chyba TRACEROCKER).

EDIT

A jednak wybrałem coś ze stajni SALOMONA. Zjawiłem się w Martesie i wyhaczyłem promocje na Trailster za 249zł. Były ostatnie egzemplarze i akurat mój numer się znalazł :)

STRAVA

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]