Buty do masy 100kg

Awatar użytkownika
Szatan
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 12 lis 2013, 15:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Częstochowa

Nieprzeczytany post

Witam serdecznie,
O mnie może krótko, kiedyś dużo biegałem jednak od dłuższego czasu pewna stagnacja i różne czynniki na to wpłynęły. Chciałbym zmienić niektóre rzeczy w moim życiu i pomyślałem o powrocie do biegania.
Z najważniejszych:
Waga : 100kg
Stopa : Robiłem test z wodą i kartką i wygląda na to że jestem supinatorem.
Kontuzje : Myślę że muszę o tym wspomnieć, rok temu w maju doznałem złamania kości strzałkowej z objęciem kostki bocznej, jednym słowem staw skokowy poszedł się ....
Leczenie obyło się bez operacji. Po około 3-4 miesiącach myślę, wróciłem do pewnej sprawności. Nie próbowałem od tego momentu biegać, jedynie rower, szybki marsz lub przebiegnięcie przed samochodem na czerwonym świetle.
Nie znam się kompletnie na butach a tego właśnie potrzebuję. Kiedyś biegałem na Kalenji Eikdenach ale wtedy nie mialem zadnych kontuzji, waga zupełnie inna i but był na prawdę fajny. Teraz wiem że potrzebuję czegoś dużo lepszego, ale pytanie co i z tym pytaniem zwracam się do Was.
Obecnie mieszkam w UK, nie wiem jaką wiedzą dysponują ludzie w sklepach typu SportsDirect i czy doradzą coś dobrego, myślę jednak że dzięki temu że forum jest tak duże i jest masa użytkowników ktoś mnie naprowadzi na jakiś konkretny model, zamierzam biegać głównie po ulicach/chodnikach ewentualnie jakiś twardy szuter w parku.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Obrazek
ODPOWIEDZ