Mizuno synchro mx2

Lovic
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2018, 15:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam , najpierw może krótki opis użytkownika jak i terenu który będzie eksplorował . Otóż jeśli chodzi o parametry fizyczne to 181 cm wzrostu przy wadze wahającej się w granicach 80 kg , stopa neutral . Jeśli chodzi o teren będzie to głównie asfalt oraz teren polne . Przypodobał mi się model z tytułu wątku i chciałbym troszeczkę więcej dowiedzieć się najlepiej od samych posiadaczy tego modelu o ich wrażeniach. Moje wcześniejsze doświadczenie to nike pegasus 32 , które były przyzwoitymi kompanami , natomiast tym razem celowałbym w buty bardziej wytrzymałe i solidniejsze . Zapomniałbym dodać kilometraż , także w tygodniu zbiera się tego w przedziale 20-35km . Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to kwota oscylująca w granicach 300 zł :)
Pragnę jeszcze dodać pewien mankament który raczył mnie spotkać , zakupione przeze mnie asics gt-1000 5 okazały się mimo wielu prób rozbijania przez szewca niekomfortowe w okolicach pięty , co skutkowało odciskami w tychże okolicach .
New Balance but biegowy
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4671
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Kup sobie mizuno Rider. Będziesz w nich biegał do śmierci :usmiech:
Lovic
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2018, 15:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A który model byś polecił ?
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4671
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Przecież napisałem, że Rider. Ja biegam w Rider 20, są już 21.
But dla stopy neutralnej, z dobrą amortyzacją do rąbania kilometrów po asfalcie lub innych twardych nawierzchniach.
Zrobiłem w nich 1400-1500km i są prawie jak nowe. Przed Riderem biegałem w Mizuno Elevation. Super buty. 3 maratony w nich zrobiłem, zero problemów. Ile kilometrów treningu to nawet nie wiem i dalej nadają się do użytku. Elevation mają mniej amortyzacji od Riderów i chyba nawet lepiej mi się w nich biegało ale ich już chyba nie ma na rynku.
ODPOWIEDZ