Kalenji Kiprun Race - tania startówka

Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Proszę o opinie o tym bucie https://www.decathlon.pl/buty-kiprun-ra ... 79735.html
Lekki but, tyle da się samemu wyczytać. I teoretycznie zrobili jakąś poprawę przyczepności ale nie wiem względem czego.
Szukam czegoś na szybkie treningi i zawody, pierwszym wyborem byłby Adidas Adios Boost ale 450 zł za but delikatny, który może mieć problem przetrwać 800 km to nie moja bajka.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cześć b@arto,

Kalenji Kiprun Race to model butów, który cieszy się dobrymi opiniami użytkowników. W kategorii cena/jakość wypada bardzo dobrze.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przydałaby mi się informacja jak one się spisują na mokrym, jak z trwałością... Bo lekkie i z pianką EVA to są także Elioruny i za 150 zł.
Czy język jest cieniutki jak papier czy "mięsisty"? Mam problem z wysokim podbiciem i cienki język jest dla mnie rzeczą ten problem potęgującą.
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

b@rto pisze:Przydałaby mi się informacja jak one się spisują na mokrym, jak z trwałością... Bo lekkie i z pianką EVA to są także Elioruny i za 150 zł.
Czy język jest cieniutki jak papier czy "mięsisty"? Mam problem z wysokim podbiciem i cienki język jest dla mnie rzeczą ten problem potęgującą.
Jak masz problem z wysokim podbiciem, to najrozsądniejszą opcją jest przymiarka przed zakupem. Każdy ma inną stopę, więc w tej kwestii nie pomogę. Odnośnie trwałości też nie, bo nie biegałem w tych butach.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
ODPOWIEDZ