Zegarek z GPS do 1000zl

boxer87
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 27 maja 2012, 17:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,
Jak w temacie poszukuje zegarka z gps , zaczynam przygotowania do duathlonu , zależny mi na tym aby zegarek dokładnie mierzył przebyty dystans itp.Na chwile obecna korzystałem z endomondo ale po tym jak kilkukrotnie aplikacja się sama zamkneła szukam czegoś lepszego , zainteresowany jestem Polarem M430 , v800, garmin fr620 i 735XT.Moje pytanie jeszcze jest nastepujące , w jaki sposób zegarek , po wgraniu treningu biegowego , informuje nas ,że musimy przyspieszyć lub zwolnić, to jest alert wibracyjny / dźwiękowy czy wyświetla tylko informacje na wyświetlaczu?
Pozdrawiam wszystkich!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cześć,

Kupiłeś coś? Jeżeli nie, to na Twoim miejscu wybrałbym Polara V800 lub Garmina 920XT.

Nie odpowiem na Twoje pytanie, bo nie korzystam z funkcji kontroli treningu. Bazuję na samopoczuciu.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W przypadku Polara M430 są wibracje.
boxer87
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 27 maja 2012, 17:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Panowie , obszedłem większość sklepów i powiem szczerze , że się zawiodłem.5 sklepów i ani jeden nie miał NIC na stanie.Udało mi się podajże w go sporcie oglądnąć garmina 235 - tutaj od razu powiem ,że wyświetlacz to tragedia a dwa jedzie plastikiem najtańszym z chin , oczywiście podziękowałem za zakup tego modelu.Kolega co biega z M430 użyczył na pare dni i wg mnie najtrafniejszy wybór.Cenowo najlepiej wychodzi w Deca....lonie.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

boxer87 pisze:Kolega co biega z M430 użyczył na pare dni i wg mnie najtrafniejszy wybór.Cenowo najlepiej wychodzi w Deca....lonie.
Spójrz na stronę DoBiegania.pl, wyjdzie jeszcze taniej.
Sparhawk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 02 maja 2018, 12:50
Życiówka na 10k: 41:32
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Stargard

Nieprzeczytany post

DoBiegania.pl też strasznie szybka dostawa (albo ja miałem szczęście :hej: ) 17 lipca złożyłem zamówienie, 18 dostali pieniądze i jeszcze tego samego dnia został wysłany, 19 lipca już byłem szczęśliwym posiadaczem polara :hej:
Link do bloga treningowego:
Blog

Link do komentarzy:
Komentarze
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sparhawk pisze:DoBiegania.pl też strasznie szybka dostawa (albo ja miałem szczęście :hej: ) 17 lipca złożyłem zamówienie, 18 dostali pieniądze i jeszcze tego samego dnia został wysłany, 19 lipca już byłem szczęśliwym posiadaczem polara :hej:
Dokładnie tak samo było u mnie. W niedzielę wieczorem zamówiłam, we wtorek już dostałam.
dzonyiks
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja biegam ze zwykłym chińczykiem kupionym z Chin za jakieś 500zł. Dodatkowo fajnie wygląda w takim codziennym użytkowaniu
Zegarek to Xiaomi Amazfit Stratos
Tutaj szerzej o zegarku https://www.czajna.pl/moda-meska/xiaomi ... -2-pace-2/
Awatar użytkownika
LoveBeer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 954
Rejestracja: 03 gru 2012, 19:45
Życiówka na 10k: 34.00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

za 1000 mozna sie juz pokusic o ambita 3 peak saphire - imho najbardziej niezawodny, trwaly i dokladny zegarek na planecie. minusem moze byc brak wibracji, no ale cos za cos. widze ze zwracasz uwage na wykonanie i feeling, a pod tym wzgledem bedziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

coros apex
ODPOWIEDZ