Nike Zoom Fly 3

Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Udało mi sie kopić Next% w promocji, ale od tego czasu szukam na całym świecie... nie ma szans. Prawdopodobnie dopiero na następny Black Friday.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rolli pisze:Udało mi sie kopić Next% w promocji, ale od tego czasu szukam na całym świecie... nie ma szans. Prawdopodobnie dopiero na następny Black Friday.
I uwaga na podroby. Czasem zdarzaja sie super promocje w "dziwnych" sklepach.
Na niemieckim triathlonowym forum ktos juz sie nacial.
Sa roznice w wykonaniu, ale przede wszystkim podroby sa znacznie ciezsze.
No i np. nie maja plytki w podeszwie, wiec daje sie zgiac bez problemu.
Awatar użytkownika
mihumor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6204
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:14
Życiówka na 10k: 36:47
Życiówka w maratonie: 2:48:13
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Przeczytałem gdzieś w strumieniach marketingowego bełkotu prosto z centrali w Oregonie, że butem treningowym pod Vaporflaya nie jest Fly3 a Pegasus Turbo 2. Lekuchno mnie to zdziwiło bo Fly i Vapor wydały mi się kompatybilne bardzo i zastanowiło mnie jakie są te Turbo, że oni tak piszą. Dziś sobie przymierzyłem wszystkie te trzy buty i stwierdziłem, ze te Turbo to fajne są, wygodne miękkie ale w odbiorze całkiem jak zwykłe buty do biegania i w niczym organoleptycznie dziwacznie leżących na stopie w pierwszym kontakcie Vaporów i Fly-ow nie przypominają. W zasadzie te Turbo na nodze przypominają mi NB Zante Pursuit bo są równie lekkie i podobnie trzymają stopę tylko miększe deczko jakby. No super fajne buty i może bym sobie nawet je kupił gdyby nie były tylko dwa razy droższe od Zante. W sumie te Turbo to też fajny pomysł na lekką, wygodną startówkę dla amatora, któremu Fly 3 nie siada.
Ale w sumie z cenami butów to granda jest, 700 zł za kapeć do biegania to jest naprawdę spora przesada. Można niby za 520 wyrwać ale to też dużo a ja mam w piwnicy ze 20 par butów w tym kilka nówek jeszcze nie używanych com je po okazyjnych cenach nabył na megawyprzedażach.
Najszybsza kupa złomu w galaktyce

Blog: viewtopic.php?f=27&t=29814&start=345
Koment: viewtopic.php?f=28&t=29813&start=2880
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

https://news.nike.com/footwear/air-zoom-victory

A teraz juz jako kolce!!
Ciekawe za ile?
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13263
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

https://www.runnersworld.com/uk/gear/sh ... AK-mnUcn00
No i "alphafly" maja być legalne... cena? 299 Euro?
Keri
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1625
Rejestracja: 17 gru 2012, 13:28
Życiówka w maratonie: 2:59:50

Nieprzeczytany post

Ma być też jakaś wersja treningowa oparta o koncept Alphafly NEXT% o nazwie Zoom Tempo NEXT% w cenie 200$.

What Nike calls a “daily training” takedown of the Alphafly above, the Tempo trainer addresses the needs of higher mileage and more rigorous daily use. Specially tuned for training, the Nike Air Zoom Tempo NEXT% features many of the same innovations as the Nike Air Zoom Alphafly NEXT%, including a more flexible composite plate, forefoot and midfoot ZoomX foam, React foam in the heel, Nike’s new Air Zoom Pods, and a special Flyknit upper with a built-in fit band to offer additional containment.
ODPOWIEDZ