Suunto Travers GPS - opinie

Bo-ja-chcę
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2018, 19:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jako początkujący amator biegania od ponad 2 lat, postanowiłem w końcu zakupić zegarek z GPS-em po ostatnich dwóch przygodach zgubienia się: 1. w lasach w okolicach Mikołowa / Rudy Śląskiej i 2. u siebie na znanym terenie (tak myślałem, że znanym), ale dosyć daleko w lasach.

Nie miałem wcześniej do czynienia z pulsometrami i innymi podobnymi osobistymi, mobilnymi trenerami. Nie wiem czy nawet będzie mi to potrzebne, jeżeli biegam pod swój dosyć wyczuty organizm. Nawet nie wiem, czy chcę zajmować sobie tym głowę.

Zegarek ma pełnić funkcję także tego codziennego, więc wybrałem na razie Suunto Traverse GPS oraz Suunto Spartan Sport. Jak myślicie, który powinienem wybrać?

Dla mnie liczy się trwałość, GPS, praca na baterii i niekoniecznie dodatkowe bajery. Często ludzie piszą o problemach z nadgarstkowym pulsometrem, dlatego mógłbym dokupić pas na klatę i parę razy zmierzyć, ale chyba nie muszę tego mieć zawsze przy sobie. Niestety podnosi to też grubość zegarka.

Czy macie jakieś doświadczenia szczególnie ze wskazanymi dwoma modelami Suunto?

Wcześniej brałem też pod uwagę Garmin i Polar, ale wyeliminowałem metodą dedukcji. Czy słusznie?
ODPOWIEDZ