Problemy z kondycją

pranczk12
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siema,mam 15 lat,70 kilogramów i od jakichś 7 mięsięcy buduję masę mięśniową dzieki czemu jestem dobrze zbudowany jak na swój wiek lecz niestety bardzo słabo u mnie z kondycją gdyż zazwyczaj po kilometrze jestem bardzo wyczerpany. Czy macie jakieś porady co do tego jak powinienem znacznie zwiększyć swoją wytrzymałość? Chciałbym dodać ze biegać mogę tylko jakieś trzy dni w tygodniu ponieważ w poniedziałki mam trening nóg i długo trzymają mnie zakwasy.
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siema. Czy mógłbyś wytłumaczyć, co dokładnie masz na myśli pisząc "od jakichś 7 mięsięcy buduję masę mięśniową"?
Danolek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2016, 21:44
Życiówka na 10k: 1h15min

Nieprzeczytany post

dużooo mniejsze tempo, spróbuj marszobiegi i przede wszystkim polecam plan z strony bieganie.pl
Awatar użytkownika
gumpinoga59
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 171
Rejestracja: 23 sty 2012, 20:43
Życiówka na 10k: 35,35
Życiówka w maratonie: 2,59,22
Lokalizacja: Góra
Kontakt:

Nieprzeczytany post

daj sobie spokoj z pakowaniem i wez sie za bieganie,albo jedno albo drugie,na wyciskaniu ciezarkow kondycji nie zrobisz, 15 lat ....chcesz sobie krzywde zrobic ?
10 km - 35,35
15 km -56,23
półmaraton - 1,20,19
maraton- 2,59,22
avatar- widocznosc mikroskopijna, medal z NYC maraton
Awatar użytkownika
lama71
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 353
Rejestracja: 16 lis 2015, 07:11
Życiówka na 10k: 52,22
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gliwice

Nieprzeczytany post

pranczk12 pisze:Siema,mam 15 lat,70 kilogramów i od jakichś 7 mięsięcy buduję masę mięśniową dzieki czemu jestem dobrze zbudowany jak na swój wiek lecz niestety bardzo słabo u mnie z kondycją gdyż zazwyczaj po kilometrze jestem bardzo wyczerpany. Czy macie jakieś porady co do tego jak powinienem znacznie zwiększyć swoją wytrzymałość? Chciałbym dodać ze biegać mogę tylko jakieś trzy dni w tygodniu ponieważ w poniedziałki mam trening nóg i długo trzymają mnie zakwasy.
czyżbyś do budowy owej masy coś brał? Ile ważyłeś wcześniej?
Może powodem jest to że za bardzo pakujesz. Ale jak jeszcze coś bierzesz, wtedy powodów może być co najmniej kilka.
tak z doświadczenia jakiegoś Ci powiem, że nie ma nic ciekawszego niż nastoletni koksiarz.
ODPOWIEDZ