Strona 1 z 1

Stoper dla maratończyka

: 24 kwie 2004, 19:13
autor: Minimalny
Witam

Poszukuje niedrogiego stopera ktory bedzie mial okolo 50 miedzyczasów.  Mam do wydania ok 200 zl. Czekam na wasze propozycje :)

Stoper dla maratończyka

: 25 kwie 2004, 07:03
autor: lcs

Stoper dla maratończyka

: 26 kwie 2004, 13:34
autor: konroz
Obejrzyj też modele CASIO ja wybrałem dla siebie WS-110H http://www.zibi.pl/produkty2.asp?kat=1&podkat=3&id=3
Ma pamięć 50 odcinków, w trakcie biegu pokazuje czas odcinka i całkowity, jest też możliwość zaprogramowania 10 czasów docelowych.
Jeżeli odcinków jest mniej to pamięta kolejne biegi i można je przeglądać.
Posiada timer, w którym można zaprogramować dwa czasy i ilość powtórzeń.
Jest też symulator, który oblicza czas na maratonie ;) na podstawie czasu na 10km - wiem, że to wróżenie, ale u mnie się sprawdził (jak narazie tylko raz próbowałem).
Ma też fajną opcję podświetlania, która aktywuje podświetlanie przy przekręceniu nadgarstka do poziomu.
Bardzo wygodnie jest ułożony przycisk LAP/SLPLIT

Stoper dla maratończyka

: 27 kwie 2004, 04:19
autor: lezan
Stawiam na Nike. Mam model z 120 pamieciami, bardzo duzy display, lap/split wyswietlane w dwoch linijakch, dwa czasy, 7 alarmow, 5 timerow, pamieta daty i resultaty (split/laps) biegow. Uwazam ze jest lepszy od Timex Ironman.

Stoper dla maratończyka

: 27 kwie 2004, 20:13
autor: lcs
funkcje mam bardzo podobne a jak z cena?

Stoper dla maratończyka

: 27 kwie 2004, 20:24
autor: lcs
dokladnie sprawdzajac to ma 120 miedzyczasow (w kazdym razie jak sprawdzam pamiec to jest napisane 120 free laps), 9 timerow, 2 strefy, 5 budzikow, mozliwosc napisania krotkiej notatki, dosyc czytelny wyswietlacz (choc czasami na zakresie ciezko jest zobaczyc czas kilometra bo gorna linijka jest troche mala), podswietlana tarcza poprzez szybszy ruch nadgarskiem, ma tez funkcje zapisu do pamieci miedzyczasow (pamieta date, pokazuje najszybszy czas odcinka, oblicza srednia),

Stoper dla maratończyka

: 05 maja 2004, 01:34
autor: Minimalny
Witam

Dziękuje wszytkim za wasze opinie, bardzo mi sie przydały. Kupilem zegarek firmy CASIO model WS-110H o którym pisał konroz. Jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonalności i praktyczności. W sobote przetestuję go na maratonie.
pozdrawiam